Як не потрапити в халепу на першому побаченні? «Заборонені» теми

Людина — це те, про що він говорить, чи не так? Вирушаючи на перше побачення, ми прагнемо викликати у дівчини найкращі враження, підкорити її галантністю, розумом та почуттям гумору … Але достатньо заговорити на одну з 4 «заборонених» тем — і можете забути про продовження знайомства. Про те, на які теми не варто говорити на першому побаченні, ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1

Залиште колишніх дівчат колишніми

Колишні дівчата — тема досить делікатна, і тут добре ви будете про неї відгукуватися чи погано, вже не так уже й важливо. Якщо ви почнете згадувати свою «екс» з посмішкою і ніжністю нова пасія може подумати, що ваші почуття до неї не охололи, а якщо почнете поливати її брудом — вона вирішить що ви злопам\’ятний. Загалом, щоб уникнути непорозуміння сконцентруйте свою увагу на новій обраниці і на час викиньте минуле з голови.

КРОК 2

Намагайтесь не говорити про здоров\’я

{PAGEBREAK}
Перше побачення — це не найкращий час щоб переказувати свою історію хвороби. Про чужі болячки говорити нудно, та й не багато дівчат із задоволенням будуть слухати вашу розповідь про нетравлення шлунка або проблему тонкого кишечника. Якщо ж у вас є якесь серйозне захворювання, краще не кажіть про нього до четвертого побачення, і аж ніяк не на першому.

КРОК 3

Не говоріть про гроші

Тут неважливо, є у вас потреба в грошах, або маєте рахунки в Швейцарії, говорити про це на першому побаченні не варто. Це просто знак непристойності. Та до того ж швидше за все вам хотілося б щоб дівчина вибрала саме вас, а не ваш гаманець, чи не так?

Читати також:
Що жінки люблять в сексі? розвінчування міфів

КРОК 4
Залиште політику і релігію для друзів

Якщо ви заведете розмову на тему політики чи релігії, результат вечора може бути досить передбачуваний. Або ви зіткнетеся з розбіжностями, або це буде ваша перша і остання зустріч.

Запишіть ці 4 теми під заголовком «табу» — і у вас, як і у вашої половинки, від вашого побачення залишаться тільки найкращі враження. І можливо, у цього вечора навіть буде продовження …