Як не стати об\’єктом роздратування коханої

Як би не любила вас ваша благовірна, є речі, які прекрасні половинки людства в нас, чоловіків, на дух не переносять. Так, можуть терпіти, щоб не образити, можуть закривати очі, але всередині у них все буде на межі ядерної війни. Так чи не простіше дізнатися про те, що в нас так дратує жінок, і спробувати це виправити? І ми вам у цьому допоможемо.

КРОК 1

Позбудьтеся від волосся на спині

Здавалося б, все логічно — збільшення волосяного покриву на тілі чоловіка відбувається за рахунок великої кількості гормону тестостерону, а значить чоловіки з волохатими спинами, навпаки, повинні бути більш сексуальними в жіночих очах … На жаль і ах, це абсолютно не так, навіть навпаки. Хочете, щоб жінки вас любили — позбавляйтеся від рослинності на спині! Хоча варто сказати і про те, що вкрай рідко, але все-таки зустрічаються серед прекрасної половини людства «унікуми» з «вишуканим смаком», які вважають волохатих чоловіків дуже навіть привабливими. Хто шукає той завжди знайде!

КРОК 2

Качайте прес

{PAGEBREAK}
Ні, тут мова піде не про «кубики», які просто зобов\’язані бути на чоловічому тілі. Вся справа в повному животі. Навіть якщо ви не входите в коло любителів пива, від його компанії ви не застраховані. Серед причин появи живота поряд з хмільним напоєм варто споживання великої числа калорійної їжі і малорухливий спосіб життя. Для того, щоб не допустити виникнення цього малоприємного «аксесуара», стежте за своїм харчуванням і займайтеся спортом.

КРОК 3

Слідкуйте за пітливістю

Як не крути, а факт є факт: чоловічі потові залози працюють куди активніше, ніж жіночі. Результат, як говориться, у наявності. Вірніше на футболку і на нюх. Але не варто просто так брати — і миритися з цим явищем. Ретельно стежте за гігієною тіла і постарайтеся звести неприємний запах до мінімуму.

КРОК 4

Лікуйте хропіння

Чоловічий храп вже давно став об\’єктом цілої купи анекдотів і міркувань. «Я не храплю — мені сняться мотоцикли» … Але насправді хропіння — це не тільки душевні «баси» і даб-степ озвучка ваших снів, але й ознака досить серйозного захворювання. Якщо благовірна вже неодноразово скаржилася на ваше хропіння, то якомога раніше зверніться до лікаря. Це не тільки піде на користь вашому здоров\’ю, але й принесе благополуччя у відносини з коханою.

Читати також:
Що подарувати коханій дівчині?
Як освідчитися у коханні?

КРОК 5

Стримуйте відрижку

{PAGEBREAK}
Є речі, досить нормальні в чоловічій компанії, але абсолютно неприпустимі в присутності жіночої статі. Одна з них — відрижка. Зрозуміло, це досить природна реакція організму, коли організм вивільняє проглинуте вами повітря. У деяких країнах відрижка навіть вважається частиною етикету як подяку за дуже смачний обід, але в нашому суспільстві ставлення до неї дуже сильно відрізняється. Тому в компанії сторонніх, а тим більше при своїй дівчині, свої «пориви» краще стримувати.

От і все, що вам потрібно знати для того, щоб обрана вами принцеса любила вас стрімголов все своє життя. Зрозуміло, ви можете не змінюватися і до старості займатися пошуками тієї, що прийме вас таким, яким ви є, проте даже навіть не факт, що вона все життя не займалася тим же, і ви захочете прийняти її з усіма «дрібними недоліками».