Що жінки люблять в сексі? розвінчування міфів

Запитайте будь-якого чоловіка — і він упевнено скаже, що є асом в питаннях жіночої сексуальності. Однак досвід Джорджа Клуні в однойменному фільмі доводить: чоловіча половина людства в більшості випадків навіть і не здогадується, чого насправді хоче жінка. Щоб не потрапити в халепу, ми вам сьогодні розповімо про три поширені міфи, пов\’язаних з жіночими уподобаннями в сексі, які можуть зіпсувати вашу ніч кохання.

Не захоплюйтесь епіляцією

Сучасні засоби масової інформації активно рекламують накачаних привабливих чоловіків з ідеально гладкою шкірою. Так чи правда те, що чим менше на його тілі волосся, тим більш сексуальним чоловік є для своєї обраниці? А ось і ні! Як показують численні опитування і рейтинги чоловічої привабливості, найбільш притягують жінок ті представники сильної половини людства, на тілі яких все-таки присутня рослинність.

Читати також: Три аргументи на користь сексу з чоловіком

Викиньте сантиметр

{PAGEBREAK}

Здається, що успіху у жінок може досягти тільки «Аполлон», який купує презервативи розміру XXL. І, з іншого боку, якщо ж ваша гідність менше 19 сантиметрів — все, сушіть віники, йдіть на спокій. Любовний зв\’язок в цьому житті вам не світить. Однак, як стверджує нещодавно проведене в Голландії дослідження, тільки для одного відсотка жінок розмір чоловічого пеніса є визначальним при виборі партнера. Двадцять відсотків звертають на це увагу, але в підсумку керуються іншими чинниками, 55 відсотків відповіли, що довжина члена для них неважлива, а 22 — що «абсолютно неважлива». У цьому критерії оцінки жінок зрозуміти складно, але суть вловити можна.

Не женіться за оргазмом

Як показує практика, якщо ви будете одночасно тиснути на точку «джи», впливати на ерогенні зони і щомиті запитувати: «тобі добре?», То ефекту ви досягнете абсолютно протилежного. Чому? Тому що жінка — це дивний предмет, начебто логічно, а ніби і ні. У них оргазм навіть головною метою сексу не є, і якщо вона помітить, що ви всі свої сили спрямовує на те, щоб будь-якими способами довести її до екстазу, обраниця може навіть піти незадоволеною. Вся справа в тому, що жінка не прагне до оргазму так, як чоловік. Для неї на першому плані стоять почуття, які вона отримує під час сексу — пристрасть, еротичні фантазії, щастя, ніжність, тактильні відчуття та інше … Якщо ви будете зациклені тільки на фізичній стороні сексу, то можете навіть при великій кількості сексуальних знань опинитися невдахою.

Що ж, ви прочитали наші поради, а значить, саме час позбутися комплексів, розслабитися і отримувати задоволення. Будьте собою, любіть свою половинку — і все у вас неодмінно вийде!