Як освідчитися у коханні?

Це почуття вривається в життя людини, немов свіжий вітер. Любов надихає, окрилює, дарує сили. При одному тільки погляді коханої людини все всередині завмирає. Голос тремтить, метелики в животі починають стрімко пурхати, думки плутаються. Як же знайти в собі сили і зізнатися в любові. Та не просто так, а так, щоб кохана людина зрозуміла все і відповіла взаємністю?

Як багато письменників присвятили свої твори цьому прекрасному почуттю. От у них то і потрібно вчитися любити, висловлювати свої почуття. Визнаватися потрібно щиро, відкрито і впевнено. Чим незвичніше це відбудеться, тим більше шансів на взаємність.

Перед тим як відкрити свої почуття необхідно багато чого продумати. Для початку слід підібрати відповідне місце. Щоб обстановка розташовувала до відвертої розмови, необхідно вибирати місця, які можуть асоціюватися з романтикою. Тут може бути багато варіантів. Хороша обстановка буде панувати за тихою вечерею в кафе, в кінотеатрі за переглядом романтичної комедії, на вечірній прогулянці тінистими алеями міського парку і т.д. Вибір місця багато в чому залежить від захоплення Вашої другої половинки. Щоб більше догодити і налаштувати на потрібну хвилю, місце повинне відповідати поняттям комфорту коханої людини.
{PAGEBREAK}
Якщо Ви боїтеся негативної відповіді і не хочете відкриватися, то значить, що душевні метушіння будуть ще довго Вашим супутником. Тому збираєтеся силами, думками і вперед на відверту розмову. З порожніми руками теж не варто зізнаватися. Для визнання дівчині — букет квітів просто обов\’язковий атрибут. Момент відкриття почуттів не самий відповідний час дарувати дорогі подарунки, а от букет — ідеальне рішення.

Крім цього потрібно вибрати момент. Не варто відкривати душу на гучній вечірці, де голосно грає музика, де Вас постійно хтось відволікає, так як саме потрібне і важливе людина може просто не почути. Залишившись наодинці, можна відразу приступати до справи. Важливо продумати свої слова заздалегідь, тому що в той самий момент скласти щось красиве буде дуже складно. Перед тим як почати розмову, слід «налагодити» контакт. Дивіться прямо в очі і не відводьте погляду, як би не долало збентеження. Якщо можете собі дозволити більш близький контакт, візьміть кохану людину за руку. Такий простий спосіб подарує можливість відчувати атмосферу і реакцію співрозмовника. Якщо рука буде вислизати, значить, людина не дуже вже налаштована слухати Ваші визнання.

Що зазвичай говорять?

Стандартних фраз немає, та й не потрібні вони тут. Кажете, що відчуваєте. Будь-яке серце торкнеться чиста, щира мова.
{PAGEBREAK}
Для тих, хто вважає, що слова любові це банально, існує маса способів відкритися оригінальним визнанням. Наприклад, можна написати під її вікнами ці три заповітних слова. Ще можна зробити подарунок сюрприз, в який вкласти невеликий конвертик з ніжним посланням. Сьогодні дуже модно робити визнання в громадських місцях. Такий спосіб має безліч плюсів. Так кохана людина побачить, що Ви абсолютно серйозно налаштовані і не боїтеся заявити про свої почуття на весь світ. Крім цього, шанси на відмову значно знижуються, тому як, при великій кількості людей просто незручно буде відмовити. Хоча такий спосіб не є запорукою тривалих відносин.

У кожному разі, як би Ви не вирішили зізнатися в своїх почуттях, робіть це від чистого серця і не приховуйте свою любов.