Як 3 простих факти поліпшать ваше сексуальне життя

Ех, секс він як схід — справа тонка … І часом достатньо всього трьох простих фактів щоб зіпсувати найкращий акт і, навпаки, зробити з невпевненого ботана супер-коханця. Про три таких «секретик» ми вам сьогодні й розповімо.

Займайтеся сексом, щоб поліпшити роботу серця

Багато скептиків один раніше іншого намагаються переконати громадськість у тому, що не дуже-то секс і спалює калорії. Однак прислухатися тут потрібно, швидше, до авторитетних учених Нью-Йоркського Міжнародного інституту біоенергетичного аналізу, які на весь світ заявляють про те, що достатньо всього лише трьох статевих актів тривалістю від 10 хвилин на тиждень — і ви знизите ризик виникнення серцево-судинних захворювань аж на 47 відсотків.

Весь секрет криється в тому, що під час занять сексом тонус м\’язів підвищується, а серце тренується на витривалість.

Хочете збільшити оргазм? Вибирайте «позицію ззаду» або «дог-стайл»

{PAGEBREAK}

Задоволення — категорія, без сумніву, суб\’єктивна. Проте загальні закономірності все-таки існують. Так, згідно з дослідженнями Інституту імені Кінсі, центру з вивчення репродукції і сексу, якщо займатися сексом в позиції «ззаду» або «доги-стайл», ви можете підвищити свій оргазм на цілих 18 відсотків! Погодьтеся, це не так вже й мало! Причина потужного задоволення — додаткове стимулювання вуздечки, характерне саме для цих поз.

Щоб не травмуватися, уникайте спонтанного сексу

Хірурги американського госпіталю Мерілендського університету захопилися досить цікавим дослідженням. Вони опитали людей, які надходили до лікарні з отриманими під час сексу травмами статевого члена і з\’ясували, що, по-перше, половину подібних каліцтв чоловіки отримують, зраджуючи законним дружинам, а по-друге, близько 81 відсотка травм трапляються в «екстремальних» для сексу місцях — у ванній, на роботі, в машині або в громадському туалеті.

Читати також: Три аргументи на користь сексу з чоловіком

Як висновок — спонтанний і швидкий секс в невідповідних місцях в рази збільшує шанси отримання травм.

Тепер 3 основних факти про секс — для вас не секрет. Теоретичну програму-мінімум ви вивчили. Тепер справа за практикою! Хто захищений — той озброєний!