Як правильно вибирати шкарпетки

Найчастіше шкарпетки — далеко не основна деталь чоловічого гардеробу. Однак без них, як кажуть, нікуди. До того ж модельєри на все горло кричать про те, що поряд з краваткою і годинником — шкарпетки можуть розповісти про чоловіка більше, ніж паспорт. А про те, як їх потрібно вибирати, ми вам сьогодні розповімо.

КРОК 1
Зверніть увагу на колір

Слідкуйте за тим, щоб колір ваших шкарпеток відповідав загальному тону ваших черевик і штанів. Так, для ділового костюма вибирайте нейтральні, спокійні тони, а більш веселе забарвлення шкарпеток одягайте до спортивного одягу. Однак при виборі шкарпеток орієнтуйтеся не тільки на їх естетичний вигляд, але також на міцність і зручність.

КРОК 2
Дивіться на пряжу

Склад пряжі, з якої робляться шкарпетки — головний орієнтир при їх виборі. Вона може бути синтетичною, напіввовняною або бавовняною. Але краще все-таки віддавати перевагу натуральним матеріалам. Зрозуміло, складно знайти щось зручніше синтетичних «безрозмірних» шкарпеток, проте ноги в них дуже сильно пітніють. Запам\’ятайте, що кількість синтетики в шкарпетці прямо пропорційноа їх дешевизні і довговічності. Уникати синтетичних домішок повинні алергіки, діти і просто ті, для кого хороше самопочуття і здоров\’я — не остання річ.
{PAGEBREAK}
Читати також: Як правильно вибирати сумку

КРОК 3
Вибирайте щільніші шкарпетки

Вибирайте шкарпетки з щільною п\’ятою й миском і подвійною ризинкою не менш 4 сантиметрів завширшки.

КРОК 4
Помацайте шкарпетки

Перевірте, чи немає на носках затяжок чи дірок ,чи рівна і правильна строчка. Можете навіть злегка потягнути шви, щоб перевірити їх на еластичність і міцність.

От і всі поради щодо вибору шкарпеток, які вам потрібно знати. Пам\’ятайте: якщо бути ідеальним, то з голови до п\’ят!