Як подовжити статевий акт

Вам набридло під час занять сексом втрачати контроль над процесом і отримувати оргазм набагато раніше вашої партнерки? Ми допоможемо вам знайти позиції, які допоможуть вам досягати апогею тоді, коли ви самі цього хочете. Однак пам\’ятайте, що наші поради будуть корисні тільки в тому випадку, якщо у вас немає яких-небудь сексуальних розладів, які впливають на вашу ерекцію. Якщо зі здоров\’ям все добре, то більше впевненості в собі, позитивного настрою — і у вас все вийде!

КРОК 1
Грайте

Зробіть секс якоюсь грою. Приділяйте більше уваги прелюдії, ловіть кайф від ласок. Секс повинен приносити задоволення не окремим частинам тіла, а йому всього. Коли жінка востаннє говорила вам про те, що прелюдія була надто довгою? Не можна применшувати її важливість. За допомогою прелюдії жінка досить збуджується, а чоловік перестає нервувати і розслабляється щодо занадто швидкого досягнення оргазму під час статевого акту.

Мастурбуючи, ви навчитеся розуміти поведінку вашого основного гравця під час сексу. Якщо ви відчуваєте, що кульмінація настане вже скоро, ви навчитеся уникати занадто швидкої еякуляції і підтримувати свою ерекцію.
{PAGEBREAK}
КРОК 2
Вивчіть як подовжити секс в місіонерській позі

Незважаючи на свою «старізну» і «скучність», місіонерська поза — ідеальний варіант для тих, хто хоче продовжити свій статевий акт. Виконуватися така позиція може і коли ви щільно притискаєтеся, один до одного, і коли ваші тіла на різну відстань відсуваються. Якщо хочете продовжити статевий акт, то, наблизившись до еякуляції, акуратно вийміть пеніс з вагіни і, не припиняючи її ласк, деякий час утримуйте член.

КРОК 3
Вивчіть як подовжити секс, сидячи навпроти один одного

Читати також:
Чим корисний секс?

Поза досить проста. Ви, схрестивши ноги, сидите, а жінка, так само схрестивши ноги, сідає зверху. Так ви зможете не тільки себе контролювати, а ще й пестити жінку по грудях, спині і плечах. Вона також без шкоди вашому темпу може пестити ваші плечі, шию і спину.

КРОК 4
Вивчіть, як подовжити секс в стійці

Багато чоловіків уникають пози «жінка зверху», так як перестають контролювати ситуацію. позиція «стійка» дозволяє обом партнерам контролювати процес. Поза всіх порівнянь види на партнерку, які в цьому випадку вам відкриваються. Однак тут стикаються тільки ваші геніталії, її вагіна щільно стискає ваш пеніс, а значить, шанси втратити голову залишаються досить високими.

КРОК 5
Вивчіть, як подовжити секс в позиції пліч-опліч

{PAGEBREAK}
Пліч-опліч — ідеальна позиція для ранкового сексу. Партнерка лежить до вас спиною, ви згинаєтеся в колінах і відсуваєте її ногу, притискаєтеся ближче — і проникаєте туди, куди вам треба. Багато чоловіків говорять про те, що в такій ситуації вони можуть добре контролювати ситуацію і пізніше досягають оргазму. Головне рухатися спокійно, не поспішаючи і з постійним ритмом. Ви обов\’язково поб\’єте дівчину вмінням себе контролювати!

Ось і всі поради, які вам потрібно знати. Пам\’ятайте про те, що розраховувати на різницю з трьох хвилин до трьох годин в перший день не варто, проте працюючи над собою, можна домогтися дивовижних результатів.