Як повернути довіру після зради?

Що не кажи, а відносини будуються на довірі — як любовні, так і дружні, проте деколи достатньо однієї дрібниці, щоб втратити її, внести дисгармонію у відносини або навіть повністю зруйнувати їх. Для багатьох основною причиною втрати довіри є зрада, однак це може бути і обман, і брехня, і протиріччя між вчинками і словами, і невиконання обіцянок. Як же повернути у відносини довіру? Беріть ручку і записуйте.

КРОК 1

ПАМ\’ЯТАЙТЕ ПРО МЕЖІ

Кожна людина відзначає свої межі довіри. Для когось флірт — елемент ввічливості, для когось — фактична зрада. Для того, щоб після не довелося відновлювати довіру, ще на початку відносин поговоріть з партнером і визначте межі довіри кожного, щоб потім випадково, «через незнання» їх не порушити.

КРОК 2
{PAGEBREAK}
Визнайте провину

Пам\’ятайте про те, що якщо ви відчуваєте себе некомфортно, але винуватим себе ніяк не відчуваєте, повернути довіру на даному етапі у вас швидше за все не вийде.

Читати також:
Як повернути пристрасть у відносини?

КРОК 3

НЕ перекладати провину

Ви завинили. Ви були неправі. Це факт. Але право на помилку має кожен. Головне тут — не ступати знову і знову на одні й ті ж граблі. Щоб ситуація не повторилася в майбутньому, обов\’язково потрібно зробити з неї правильні висновки.

КРОК 4
{PAGEBREAK}
ЧЕКАЙТЕ

Вам обов\’язково потрібно запастися терпінням. На те, щоб повернути довіру близької людини, часом буває мало тижня, місяця, а то й цілого року. Ви повинні зрозуміти, що зраду пережити непросто. Так, вам зараз погано. Але уявіть тільки що коїться в душі людини, яку зрадили або обдурили. Позбутися від почуття розчарування і образи, повірте нам, не так легко як хотілося б.

КРОК 5

ДАЙТЕ ПРИВАТНИЙ ПРОСТІР

Час лікує, як би банально це не звучало. Тому просто не будьте нав\’язливі. Не потрібно ятрити рани, які тільки почали затягуватися. Краще на деякий час зведіть спілкування до мінімуму.

КРОК 6

Налагоджувати відносини ПРАВИЛЬНО
{PAGEBREAK}
Коли вам дали ясно зрозуміти, що спілкування, можливо, починайте відновлювати довіру з відвертої розмови. Визнайте свої помилки вголос, і вибачитеся. Однак не плачте, не моліть про прощення і без істерії. Це відштовхне співрозмовника від вас. Крім того що так ви знову і знову будете нагадувати про свою провину, так ще й вам треба ясно зрозуміти, що повертають довіру вчинками, а не словами.

Навіть якщо все закінчилося добре і ваші вибачення прийняли, будьте готові до того, що перший час до всього, що ви робите, будуть ставитися насторожено. Одного вибачення для відновлення довіри недостатньо. Поводьтеся так, щоб в вас не можна було засумніватися ні на секунду. Однак не робіть цього напоказ, адже так вам доведеться поводитися весь час, а не тільки до тих пір поки довіра не відновиться.

КРОК 7

НЕ ПІДКЛЮЧАЙТЕ ІНШИХ ЛЮДЕЙ

Не просіть інших людей виступити в ролі ваших захисників. Ви заварювали кашу — розсьорбуйте її самостійно. Зазвичай від втручання третіх осіб нічого хорошого чекати не доводиться. Тим більше, з якого дива, до речі, людина, що не довіряє вам, повинен довіряти комусь сторонньому?

Ось і всі поради, які вам потрібно знати. Однак пам\’ятайте про те, що ситуації бувають різні, істотно відрізняється і ступінь можливої ​​провини, тому не шукайте універсального способу повернути довіру. У кожного свій характер, і у кожної пари свої унікальні відносини. Але якщо у вашому домі панує любов, то рано чи пізно все налагодиться. Головне — не повторюйте минулих помилок.