Як розпочати свій день правильно » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як розпочати свій день правильно

Як розпочати свій день правильно

Як не крути, а від того, як ми почнемо наш день, часто залежить і те, як ми його проведемо. Корисний сніданок зарядить нас силою на весь день, а ранкова зарядка активізує обмін речовин. Про що ще потрібно знати, прокидаючись вранці, ми вам розповімо.

КРОК 1
ПЛАНУЙТЕ НАСТУПНІЙ ДЕНЬ

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Введіть для себе корисну звичку перед сном записувати в зошит всі цікаві і приємні події, які повинні у вас трапитися завтра. Ні для кого не секрет, що настрій, з яким прокидається більшість людей, складно назвати радісним. Але підняти його можна таким нехитрим способом - думаючи перед сном про приємні події, які вас очікують завтра, і прокидаючись з цими думками.

КРОК 2
ГРАЙТЕ КОЛЬОРАМИ

Ви навіть не уявляєте, яку важливу роль в нашому житті відіграють кольори. Так, досить побачити яскравий колір при пробудженні - і сплеск енергії упереміш зі стрибком адреналіну вам забезпечений. Вистачить звичайної яскравої картини або подушки, в яких переважають помаранчеві відтінки. Підійде і домашній одяг яскравих кольорів. А також непогано випити під час сніданку стакан журавлинного або гранатового соку.

КРОК 3
ВПУСКАЙТЕ СВІЖЕ ПОВІТРЯ
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як розпочати свій день правильно
16-09-2015
Кулькість читачів: 1938