Як розпочати свій день правильно

Як не крути, а від того, як ми почнемо наш день, часто залежить і те, як ми його проведемо. Корисний сніданок зарядить нас силою на весь день, а ранкова зарядка активізує обмін речовин. Про що ще потрібно знати, прокидаючись вранці, ми вам розповімо.

КРОК 1
ПЛАНУЙТЕ НАСТУПНІЙ ДЕНЬ

Введіть для себе корисну звичку перед сном записувати в зошит всі цікаві і приємні події, які повинні у вас трапитися завтра. Ні для кого не секрет, що настрій, з яким прокидається більшість людей, складно назвати радісним. Але підняти його можна таким нехитрим способом — думаючи перед сном про приємні події, які вас очікують завтра, і прокидаючись з цими думками.

КРОК 2
ГРАЙТЕ КОЛЬОРАМИ

Ви навіть не уявляєте, яку важливу роль в нашому житті відіграють кольори. Так, досить побачити яскравий колір при пробудженні — і сплеск енергії упереміш зі стрибком адреналіну вам забезпечений. Вистачить звичайної яскравої картини або подушки, в яких переважають помаранчеві відтінки. Підійде і домашній одяг яскравих кольорів. А також непогано випити під час сніданку стакан журавлинного або гранатового соку.

КРОК 3
ВПУСКАЙТЕ СВІЖЕ ПОВІТРЯ
{PAGEBREAK}
У добре прогрітому приміщенні легше засипається, проте на ранок в голові відчувається сильна тяжкість. Підвищити ефективність свого сну можна, провітривши перед сном приміщення. Оптимальною для засипання вважається температура 15-20 градусів.

КРОК 4
СТАВТЕ БУКЕТ

Мабуть, це найприємніший пункт. Досить поставити в кімнаті красивий букетик, який ви зможете бачити після пробудження — і він зарядить вас енергією і додасть настрій на весь день.

КРОК 5
ВІЗУАЛІЗУЙТЕ

Дуже важливо візуалізувати потрібні образи. Так, прокидаючись вранці і відкриваючи очі, тут же закрийте їх і уявіть себе енергійною і активною. Медициною доведено, що, візуалізуючи картинки бурхливої діяльності, вступають в роботу ті ж ділянки головного мозку, що і при реальній активності.

КРОК 6
СТАВТЕ БУДИЛЬНИК ПРАВИЛЬНО

Більшість людей, натискаючи кнопку будильника, знову починають засипати. Функція «відкласти» в цьому випадку сильно виручає. Можна спати і не боятися подрімати, адже незабаром будильник задзвонить знову. Однак це неправильно. Безперервний сон допомагає відчувати себе бадьоріше і краще відновлюватися, тому ставте будильник саме на той час, коли вам потрібно прокидатися.

КРОК 7
ПИЙТЕ ВОДУ
{PAGEBREAK}
Щоб заповнити втрачену за ніч рідину і привести себе в стан неспання, випивайте з ранку не менше склянки холодної води. Одна з причин ранкової втоми — брак рідини, адже недостатність навіть декількох відсотків води викликає у людини емоційний і фізичний спад. Тому випивайте близько двох літрів рідини за добу.

КРОК 8
СТИМУЛЮЙТЕ М\’ЯЗИ ОБЛИЧЧА

Допоможе прокинутися і посилить циркуляцію крові звичайний масаж обличчя. Починайте з чола і опускайтесь до підборіддя, виконуючи при цьому поплескування кінчиками пальців по шкірі або натискаючи на різні точки. До того ж така щоденна процедура зробить вашу шкіру рум\’яною.

Читатм також: Як правильно сприймати критику?

КРОК 9
ДОДАЙТЕ СВІТЛА

Сонячний колір не тільки викликає прилив бадьорості, енергії і викликає радість, а й зупиняє роботу гормону, що відповідає за занурення в сон — мелатоніну, а також підвищує рівень гормону, що піднімає настрій — серотоніну. Вранці можете просто вийти з чашкою кави на балкон. Якщо ви встаєте затемна, відразу ж включіть світло. Сьогодні дуже популярні світлові будильники, що зображують зорю, яка за півгодини до підйому починає займатися і при дзвоні будильника досягає найбільшої яскравості. Таким чином світло, проникаючи через повіки, посилає мозку сигнали про пробудження.

Прислухайтеся до наших порад, прокидайтеся правильно — і ви будете не тільки бадьорою і щасливою людиною, але й кількість корисних справ збільшите в рази. Любіть мир — і він відповість тим же.