Як правильно вибирати сумку

Немає на світі більш дивного аксесуара, ніж жіноча сумочка. Вона може не тільки вигідно підкреслити ваш наряд і доповнити образ, але і приховати недоліки фігури. Як? Про це ми сьогодні й розповімо.

КРОК 1
Запам\’ятайте основні правила

В цілому в тому, щоб правильно підібрати сумку, нічого складного немає. Просто пам\’ятайте, що чим крупніше ваша фігура, тим більше повинна бути і сумка, а її форма повинна створювати контраст з вашою фігурою.

КРОК 2
Якщо ви висока й струнка, не вибирайте з короткою ручкою

Струнким високим жінка протипоказані сумки з короткими ручками — візуально вони ще більше витягають силует. Врівноважити пропорції фігури вам допоможуть великі сумки закругленої форми і сумки у формі півмісяця на одній ручці. Намагайтеся, щоб їх ширина була більше довжини.

КРОК 3
Якщо ви невисока і тендітна, уникати великих сумок
{PAGEBREAK}
Порада для невисоких і тендітних дівчат: якщо ви не хочете на тлі свого аксесуара виглядати Дюймовочкою, не носіть об\’ємні сумки, а щоб не приховувати свій зріст, забудьте про занадто широкі сумки або моделях на довгих ручках. Ваш варіант — середнього розміру сумка на коротких ручках.

КРОК 4
Якщо у вас великі груди і широкі плечі, носіть клатч

Якщо ви жінка з широкими плечима і великими грудьми, у жодному разі не носіть сумку з короткими ручками, яка зробить акцент на об\’ємних ділянках вашого тіла. Краще зупиніть свій вибір на клатчі та сумки з довгими ручками.

Читати також:
Як вибрати сумку для ноутбука?
Як правильно вибирати шубу

КРОК 5
Якщо у вас грушоподібна фігура, носіть сумки з короткою ручкою

Якщо місця скупчення зайвого жиру у вас — живіт і стегна, то вибирайте сумки невеликої довжини з короткими ручками. Якщо ви надягнете таку сумку на плече, вона перенесе увагу від ваших проблемних місць на верхню частину тулуба. Вам можна також носити об\’ємні моделі, великі клатчі та сумки середнього розміру, а от від сумок-маляток бажано відмовитися.
{PAGEBREAK}
КРОК 6
Якщо ви повненька, носіть сумки великих розмірів

Повненьким дамам небажано носити дуже маленькі сумки — вони тільки підкреслять ті обсяги фігури, які вони хотіли б приховати. Але й рюкзаки таким жінкам теж не підійдуть. Ваші аксесуари — це моделі прямокутної форми середнього розміру або подовженої форми.

От і все. Просто запам\’ятайте декілька наших порад — і перетворите свої недоліки в переваги, вигідно підкресливши при цьому свою красу.