Як допомогти коханому побороти шкідливі звички

Незважаючи на те, що сила-силенна сімейних психологів раз у раз твердять про те, що половинку потрібно приймати такою як вона є і навіть не намагатися її міняти, часом ці самі половинки і самі хочуть змінитися, але звички виявляється сильнішими за них самих. Що ж робити, якщо ваш улюблений вирішив кинути палити, стати трудолюбивим або перейти на здорове харчування? Про те, як підтримати благовірного в його високих прагненнях, ми сьогодні і розповімо.

КРОК 1
Допомагаємо кинути палити

Якщо ваш чоловік щиро бажає кинути курити, а пластирі та книги Алана Карра не допомагають, станьте йому особистим доктором. У першу чергу замініть штучний тютюн на натуральний. Він, на відміну від штучного, не містить цукру, що викликає звикання, тобто пізніше кинути палити буде набагато простіше. Потрібно бути готовими, до того, що в перший місяць «кашель курця» може загостритися, але боятися цього не потрібно. Дана картина свідчить про те, що легені і бронхи самостійно очищаються від токсинів, що накопичувалися в них тривалий час. Щоб прискорити процес очищення, прослідкуйте, щоб ваш чоловік пив більше лужної води і дотримувався принципів здорового харчування. Додати в раціон потрібно магній і цинк вітамінно-мінеральні комплекси, а виключити з нього слід червоне м\’ясо, алкоголь, каву, цукор і рафіновані продукти.

КРОК 2
Допомагаємо кинути фаст-фуд
{PAGEBREAK}
Пам\’ятайте, дорогі жінки: кращий спосіб перевести чоловіка на правильне здорове харчування — показати йому хороший приклад. Не шкодуйте холодильника і викиньте звідти всі можливі спокуси: майонези, чіпси, кетчупи, картоплю фрі, кока-колу, напівфабрикати і так далі … Загалом, всі продукти, які насилу можна віднести до розряду здорової їжі, вимагають негайної утилізації. Повірте, дуже скоро здоров\’я вашої половинки прийде в повний порядок, покращиться його самопочуття і справи підуть на лад.

КРОК 3
Допомагаємо побороти лінь та пасивність

Вам набридло, що приходячи ввечері з роботи, ви раз у раз застаєте чоловіка-лежня на дивані з пультом від телевізора? Що ж, таке проведення часу не йде на користь ні йому самому, ні вашому сімейному кораблю, що борознять океани сірих буднів. Щоб побороти цю проблему, працювати потрібно в два етапи. По-перше, мотивуйте його рухатися. На кожній зустрічі з друзями та в соціальних мережах не забувайте зайвий раз згадати, як круто займатися спортом і багато рухатися, обклейте квартиру спортивними мотиваторами. Навіть на холодильник почепив тематичний магнітик: нехай дивиться на нього щораз, як буде тягнутися за новою пляшкою пива. По-друге, не розділяйте з чоловіком його тягу до пасивності, краще нехай тягнеться за вами, активною спортсменкою. Поставте його перед вибором: піти в зал разом з вами або провести день в повній самоті.

Читати також:
Даю совет — Як кинути палити?

От і всі поради. Не вірте тим, хто говорить, що ідеальних чоловіків немає. Просто ідеальними зі звичайних їх роблять ідеальні жінки. Не потрібно закочувати істерики і влаштовувати скандали: допомагайте чоловікові, підтримуйте його починання-і все у вас буде добре.