Даю совет — Як кинути палити?

У житті кожного курця настає момент, коли він всерйоз замислюється над тим, щоб кинути палити. Зазвичай таке кардинальне рішення приймається зважаючи на серйозні причини.

Наприклад, одруження або знайомство з дівчиною, яка не курить, нові вимоги корпоративної культури на роботі, коли просто не реально сховатися від «дамоклового меча», серйозні зміни в стані здоров\’я, пов\’язані із затяжним кашлем … Навіть просто бажання стати чистішим і позбутися поганої юнацької звички, яка триває все життя. Як же кинути палити? Поради з цього приводу даються різні, але не завжди дієві.

Безумовно, на вирішення цієї проблеми багато в чому впливає темп життя людини, тип його характеру, умови роботи, оточення і багато іншого. Однак основний набір дій, спрямованих на позбавлення від нікотинової залежності, як правило, однаковий для багатьох методик, виключаючи «чарівні» способи типу «допоможу кинути курити за один день». Отже, що ж це за сходинки, що допомагають піднятися на «вершину» здорового способу життя? Ось лише деякі корисні поради про те, як кинути курити.

Перше, з чого слід почати — це твердо запитати себе, чи дійсно ви готові до такого рішучого кроку, як припинення паління. Якщо так, то приступайте до реальних дій. Є тільки одне «але» в цьому питанні. Куріння — це подібність психологічної залежності. А тому, для повного позбавлення від шкідливої ​​звички одного рішення буде мало, потрібно змінити стиль життя.

Визначтеся, коли, як часто (скільки разів на день) і в яких ситуаціях ви курите. А також подумайте, яких емоцій ви зазвичай чекаєте від затягування: заспокоєння від сварки, задоволення, розслаблення або, навпаки, концентрації уваги. У кожному разі сигарету можна замінити альтернативним варіантом: трав\’яним чаєм, шоколадною цукеркою або тортом, прийняттям душу або теплої ванни, прогулянкою на свіжому повітрі.

І, нарешті, найважливіше. Бажання що виникає закурити триває 5-10 хвилин. Це не такий тривалий час, можна і потерпіти, щоб перебороти тягу до нікотину. У цей момент відволічіть себе іншими заняттями, тоді у вас не буде часу думати про тютюн. Якщо ви зберете волю в кулак і витримайте, то кожен тиждень буде скорочувати бажання закурити, а через кілька тижнів ви позбудетеся від залежності повністю.

Будьте здорові!