Як можна провести ранкову зарядку » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як можна провести ранкову зарядку

Як можна провести ранкову зарядку

Ранкова зарядка допоможе вам прокинутися, розім'яти м'язи, і зарядитися енергією на весь день. Про те, якою може бути зарядка, як її правильно виконувати і чим вона корисна, ми вам сьогодні розповімо.

КРОК 1
УСВІДОМТЕ КОРИСТЬ ЗАРЯДКИ

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

На уроках фізкультури нас раз у раз намагалися переконати в тому, що зарядка вранці надзвичайно потрібна. А чому? Перейшовши до фізіології, можна сміливо стверджувати, що ранкова зарядка не тільки додасть вам заряд бадьорості, але так само допоможе нормалізувати обмін речовин, поліпшить ваш кровообіг і простимулює вироблення ендорфіну - гормону радості.

КРОК 2
ПОЧИНАЙТЕ ЗАРЯДКУ ПРАВИЛЬНО

Прокинувшись, насамперед вкрай важливо допомогти хребту прийняти правильне положення після сну. Для цього ляжте на спину, підніміть руки і відведіть їх за голову. Ноги при цьому випряміть і уявіть, що вас за ноги і руки намагаються розтягнути в протилежні сторони. Залишайтеся в такому положенні 3-5 секунд. Далі вправи можуть бути найрізноманітнішими. Зазвичай це комплекс з вправ для м'язів шиї, спини, живота, рук і ніг. Але при бажанні стандартні вправи можна заміняти на ті, що подобаються вам більше, але користь від них нітрохи не менше.

КРОК 3
РОБІТЬ ГІМНАСТИКУ ДЛЯ РОЗВИТКУ РУХЛИВОСТІ СУГЛОБІВ

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як можна провести ранкову зарядку
16-09-2015
Кулькість читачів: 1820