Способи ізоляції дахів. Як ізолювати дах. » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Способи ізоляції дахів. Як ізолювати дах.

Способи ізоляції дахів. Як ізолювати дах.

Як запобігти втраті тепла з будинку? Через дах йде дуже багато тепла, тому він повинен бути добре ізольованим. Найбільш популярний матеріал для утеплення схилів дахів - мінеральна вата. Можна також використовувати плити з пінополістиролу, але через жорсткості їх складніше укласти так, щоб між ними і кроквами не виникало щілин, через які буде йти тепло.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Для теплоізоляції, що укладається в покрівельному пирозі на житловому горищі, використовуються плити або мати мінеральної вати товщиною не менше 20-25 см. З боку приміщення плити покривають пароізоляційною плівкою. Товщину вати і коефіцієнт її теплопровідності X вказує проектувальник.

Якщо потрібно утеплити нежитловий горище під вентильованої плоским дахом, а вільний простір є лише між конструкцією даху і перекриттям останнього поверху, на перекритті укладають мінераловатні мати або плити.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Якщо висота між перекриттям і скатом даху занадто мала, краще використовувати гранульовану мінвату, гранули целюлози або пінополістиролу. Для теплоізоляції не-вентильованої плоского даху використовують жорсткі і міцні мінераловатні плити, але з більш низькими, ніж у м'яких плит, теплоізоляційними властивостями. Їх укладають в один шар. Також можна використовувати двошарову систему - напівжорстку плиту, розміщену знизу,
і жорстку, що укладається зверху.

Напівжорстка плита забезпечує хороші теплоізоляційні характеристики, а жорстка - захищає її від ушкодження. На інверсійних дахах застосовують екструдований пінополістирол, стійкий до вологи.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Заміна мінвати на пінополістирол (і навпаки) не зробить великого впливу на товщину утеплювача, т. К. Обидва матеріали близькі по теплоізоляційних властивостях. Тим не менш, у них різні показники водопоглинання, тому краще їх не поєднувати в одній конструкції. Якщо все ж потрібно об'єднати обидва матеріалу, то пінополістирол повинен знаходитися з боку приміщення.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Способи ізоляції дахів. Як ізолювати дах.
23-10-2015
Кулькість читачів: 1872