» » Якими засобами краще чистити унітаз

Якими засобами краще чистити унітаз

Бажаєте своєму унітазу надати початковий глянцевий вигляд? Не секрет, що цей головний предмет вашої туалетної кімнати має свій термін експлуатації і з часом приходить в непридатність, а ось наскільки довгим буде термін, залежить від самої господині дому. Так які засоби допоможуть нам зберегти чистоту і продовжити термін служби фаянсовому другу?

Чистимо унітаз за допомогою засобів побутової хімії.

На сьогоднішній день можна придбати чистячі засоби для унітазів на будь-який смак і гаманець. За відгуками домогосподарок можна скласти наступний список:

  
«Туалетне каченя» - досить дороге, але все ж ефективний засіб для чищення унітазу. Засіб простий у використанні - необхідно нанести його на забруднену поверхню, почекати чверть години і змити водою. Гель чудово очистить з поверхні фаянсу вапняний наліт, сечовий камінь і навіть іржу.


  
«Доместос» - середній по ціновій категорії засіб, дія і спосіб якого аналогічні попередньому. Так само наносите гель під обідок унітазу і на забруднені ділянки, вичікуєте час і змиваєте.


  
«Санфор», «Сан-Люкс» - дешеві чистячі засоби, доступні кожній господині. Вони можуть бути гелієвої текстури або порошкоподібної. Правда, необхідно буде чітко слідувати інструкції, вміщеній на упаковці і вдатися до допомоги туалетного «йоржика» при чищенні унітазу.


Всі перераховані засоби, безсумнівно, ефективні і швидкодіючі, але вони містять такі хімічні елементи, як кислоти і луг, що для деяких господинь неприйнятно.

Чистимо унітаз нехімічними засобами.

Очистити санфаянс можна і без допомоги хімії, використовуючи шматок звичайної пемзи. Все просто. Пемзу необхідно намочити у воді і з її допомогою почистити унітаз. Єдине, що необхідно врахувати - такий спосіб не підійде для чищення фаянсу з емальованою поверхнею.
 
 
Сучасний ринок пропонує нам широкий асортимент сантехніки як нашої, вітчизняної, так і імпортною. І у кожної господині є свій рецепт, як же зберегти чистоту і продовжити термін служби санфаянсу.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Якими засобами краще чистити унітаз
15-10-2015
Кулькість читачів: 2001