Якими засобами краще чистити унітаз

Бажаєте своєму унітазу надати початковий глянцевий вигляд? Не
секрет, що цей головний предмет вашої туалетної кімнати має свій термін
експлуатації і з часом приходить в непридатність, а ось наскільки
довгим буде термін, залежить від самої господині дому.
Так які засоби допоможуть нам зберегти чистоту і продовжити термін служби фаянсовому другу?

Чистимо унітаз за допомогою засобів побутової хімії.

На сьогоднішній день можна придбати чистячі засоби для унітазів на будь-який смак і гаманець. За відгуками домогосподарок можна скласти наступний список:

  «Туалетне каченя» — досить дороге, але все ж ефективний засіб для чищення унітазу. Засіб простий у використанні — необхідно нанести його на забруднену поверхню, почекати чверть години і змити водою. Гель чудово очистить з поверхні фаянсу вапняний наліт, сечовий камінь і навіть іржу.

  «Доместос» — середній по ціновій категорії засіб, дія і спосіб якого аналогічні попередньому. Так само наносите гель під обідок унітазу і на забруднені ділянки, вичікуєте час і змиваєте.

  «Санфор», «Сан-Люкс» — дешеві чистячі засоби, доступні кожній господині. Вони можуть бути гелієвої текстури або порошкоподібної. Правда, необхідно буде чітко слідувати інструкції, вміщеній на
упаковці і вдатися до допомоги туалетного «йоржика» при чищенні унітазу.

Всі перераховані засоби, безсумнівно, ефективні і швидкодіючі, але вони
містять такі хімічні елементи, як кислоти і луг, що для деяких
господинь неприйнятно.

Чистимо унітаз нехімічними засобами.

Очистити санфаянс можна і без допомоги хімії, використовуючи шматок звичайної пемзи. Все просто. Пемзу необхідно намочити у воді і з її допомогою почистити унітаз. Єдине, що необхідно врахувати — такий спосіб не підійде для чищення фаянсу з емальованою поверхнею.
 
 
Сучасний ринок пропонує нам широкий асортимент сантехніки як нашої, вітчизняної, так і імпортною. І у кожної господині є свій рецепт, як же зберегти чистоту і продовжити термін служби санфаянсу.
 
Читати також: