Як використовувати швабру з мікрофіброю

Все ще миєте підлоги по-старому, використовуючи звичайну ганчірку? Швабра з насадкою з мікрофібри допоможе вам видалити весь бруд за лічені хвилини. Раніше в кожному будинку були дерев\’яні підлоги, тому з їх миттям проблем ніколи не виникало. Сучасні рішення у вигляді пластику, керамічної плитки, дерева та каменю змушують господинь шукати нові способи прибирання квартири. Як би ви не старалися вимити підлогу, через пару днів вони знову забрудняться. Це досить важка домашня праця, тому фахівці пішли назустріч жінкам і винайшли швабру зі спеціальною насадкою.

Швабра з насадкою з мікрофібри обійдеться трохи дорожче швабри з ганчірки, але зате прослужить вам не один рік, і вам не доведеться щомісяця міняти ганчірки для миття підлоги. У швабри з насадкою з мікрофібри є ще цілий ряд переваг. Телескопічна ручка, виконана з міцної пластмаси, може моментально збільшувати або зменшувати довжину швабри від 90 до 150 сантиметрів. Так ви зможете не тільки мити підлогу, а й стіни, а також знімати пил зі стелі і стін. Ширина платформи, на яку надівається насадка-ганчірка, у хорошої швабри становить 37 сантиметрів.

Нещодавно у продажу з\’явилася незвичайна новинка — швабра з трикутною платформою. Вона допоможе господині видалити бруд з важкодоступних місць під меблями і на кухні. У комплекті зі шваброю виробники часто пропонують насадку для сухого прибирання, зроблену з тієї ж мікрофібри. Вона відмінно вбирає пил, не дозволяючи часткам підніматися в повітря. Насадка для вологого прибирання приміщення здатна відтирати навіть старі плями від їжі і взуття. Насадка з мікрофібри прекрасно вбере всю воду і не залишить після миття розлучень і калюж. Такі швабри добре підійдуть для миття ламінату, лінолеуму і плитки, коли відбувається прибирання квартир після ремонту. Шваброю з насадкою з мікрофібри потрібно навчитися правильно мити підлоги. Виробники радять виписувати шваброю красиві «вісімки», щоб після закінчення прибирання підлоги не тільки стали чистими, а й заблищали.
 
Читати також: