Як легко відмити брудну духовку

Качка, запечена з яблуками … Смачний пиріг … Справжня господиня знає мільйон способів використовувати духовку за призначенням. Але як її потім відмити? Ось це питання. Але не хвилюйтеся. Ми вас навчимо відмивати найзабрудненішу духовку легко і просто.

КРОК 1
Підготуйте всі необхідні

Для того, щоб почистити духовку, вам знадобляться нашатирний спирт, вода і 2 ємності для вашої духовки.

КРОК 2
ПІДГОТУЙТЕ ДУХОВКУ

Насамперед потрібно нагріти духовку до 65-70 градусів. Після цього водою залийте ємність які підходить для духовки, і почекайте поки вода закипить, після вимкніть її. Другу ємність, попередньо вливши туди склянку нашатирного спирту, потрібно поставити на верхню секцію вашої духовки. На нижню поставте ємність з окропом, закрийте ємність і залиште так духовку на ніч.
{PAGEBREAK}
КРОК 3
Протріть всі

Вранці відкрийте духовку і дістаньте звідти ємності з нашатирним спиртом і водою, але нашатир не виливайте — ви можете його використовувати. Дістаньте деку, решітки та на 15 хвилин відкрийте дверцята духовки, щоб вона провітрилася. Потім додайте в нашатир 1-2 чайної ложки миючого рідкого засобу для посуду або рідкого мила, і розбавте все теплою водою — половиною чашки. За допомогою губки і цього розчину ви зможете духовку легко відмити. Але не забудьте одягнути гумові рукавички.

Тепер не треба півдня корячиться біля духовки, проклинаючи і її творця, і установника, і навіть качку … Якщо ви будете притримуватись наших порад і навчитеся легко чистити вашу «зброю кулінарної праці», то і натхнення для створення шедеврів у вас помітно додасться.