Декілька порад про шкаф-купе в спальну кімнату

Сучасні спальні в будинку займають самі значущі положення. Тут людина може відпочити від повсякденних турбот і накопичити сили для нових трудових звершень. У більшості спальних кімнат зовсім невеликі розміри. З цієї причини доводиться економити місце, використовуючи при цьому самі різні виверти. Саме в таких випадках і виручає вдалий винахід — шафа-купе.

В інтер\’єрі шафа-купе являє собою окремо стоячий або вбудовану конструкцію, форма і розмір якого може залежати від переваг клієнта. Сучасні меблеві магазини пропонують замовити шафу для індивідуального
виготовлення або ж, придбати готовий виріб зі стандартними розмірами.

Спальні маленьких розмірів краще оформляти в світлі тони. Це дещо збільшить їх візуальний об\’єм. Меблі для спальних приміщень зазвичай отримуються у вигляді укомплектованих гарнітурів. Якщо
ж прийнято рішення придбати окрему шафу-купе, це заощадить в кімнаті
вільне місце, а з колірною гамою окремих елементів меблів можуть
виникнути проблеми.
Меблеві організації можуть оформити весь комплект меблів в одному колірному рішенні і стилі.

З боку лицьової частини шафи дуже зручно мати велике дзеркало. Найчастіше, в спальні недостатньо місця для розміщення трюмо. Крім того, помістивши дзеркало на великій площі, вийде візуально збільшити кімнату.

Шафа-купе є незамінною частиною інтер\’єру сучасних спалень. З його допомогою є можливість органічно планувати житловий простір.
 
Читати також: