» » Як вибрати меблі для кухні і встановити їх

Як вибрати меблі для кухні і встановити їх

Кухня - місце, де ваша улюблена буде проводити, цілу масу часу, створюючи для вас кулінарні шедеври. Але не варто забувати і про те, що ця кімната повинна вашу благовірну на подвиги надихати, а значить бути красивою і затишною. Про те, як правильно вибрати кухню і встановити її, ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
У невеликій кухні тримайтеся прямої лінії, а в великій встановлюйте по периметру

Кожен знає, що основні атрибути кухні - це плита, холодильник і мийка. Найчастіше, якщо кухня невелика, ці компоненти ставляться вздовж однієї стіни протяжністю не менш трьох метрів. Не помилитеся ви також, якщо розставите меблі з п-образним або г-подібним розворотом. Ви - власник великої кухні? Тоді вам підійде і розстановка по периметру уздовж чотирьох стін. У всякому разі, враховуючи той факт, що розташування компонентом має бути реально зручним, інтер'єр визначається головним чином розміром вашої кухні.

КРОК 2
У маленькій кухні поставте маленьку шафу

Для маленької кухні краще купити компактну шафу для продуктів і посуду, або стіл-буфет, і розмістити його біля холодильника. Навпаки поставте плиту. Над шафою можна повісити кухонну полицю, на якій буде стояти улюблене коло вашого сімейства. Впишеться в такий інтер'єр і чотиригранний стовп, забезпечений підносами, поличками на кронштейнах, підставками, гачками, вішалками, який кріпитися до стелі й підлоги. Щоб створити додатковий затишок, прикрасьте кухню великими предметами - вивішеними до лав великими обробними дошками, самоваром або вишуканого плетеного кошика з штучними овочами або квітами.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати меблі для кухні і встановити їх
20-09-2015
Кулькість читачів: 2100