Як обклеїти кухонну стелю текстилем

Обклеювання стелі текстилем — явище досить нове, проте вже досить популярне у всьому світі. Не відставайте від модних тенденцій і ви.

КРОК 1
ВИБИРАЙТЕ СТРИМАНУ КОЛЬОРОВУ ГАМУ

Якщо ваша кухня відділяється від їдальні невеликим отвором або поєднана з нею, то стелю їдальні самий час оформити текстилем, а місце приготування їжі — в тон оббивці покрити фарбою.

Використовуючи текстиль в обробці стель, ви можете зробити оригінальний салон зі своєї їдальні. Головне — підібрати гармонійне поєднання кольорів кухонних меблів, деталей інтер\’єру, відкритого простору і забарвлення стелі. У силу свого цільового призначення, кухня наповнюється цілою безліччю оздоблювальних деталей — обробними дошками, різнокольоровими прихватками, тарілками і т.д. І вкрай важливо дотримуватися кольорової гами, витриманої в одному тоні.

Читати також: Як вибрати меблі для кухні і встановити їх

КРОК 2
КУПУЙТЕ СВІТЛІ ТКАНИНИ

Для стель рекомендується вибирати ніжні світлі шовкові тканини. Перед тим, як почати клеїти, спочатку розріжте тканину на полотна потрібної довжини, а потім розгладьте і акуратно складіть їх.

КРОК 3
КЛЕЙТЕ ПРАВИЛЬНО
{PAGEBREAK}
На стелю тканина наклеюється точно так само, як і шпалери. Але є один дуже важливий секрет. Якщо ви не хочете, щоб на тканину не перебивалися сліди клею, його потрібно нанести безпосередньо на поверхню стелі. І тільки через кілька хвилин, коли клей частково схопиться, починайте прикладати тканину. Після цього, в напрямку від центру полотнища до бічних країв, тканину потрібно пригладити бавовняною чистою ганчіркою.

КРОК 4
КЛЕЙТЕ ВСТИК

Приклеювати на стелю тканину потрібно встик, а не внахлест. Так в місцях з\’єднання шви не будуть виділятися. Шви все одно виділяються? Тоді їх потрібно закласти тасьмою, яка буде або однотонноЮ з тканиною, або контрастною.

Тепер ви знаєте, як перетворити стелю і додати вашому дому затишку і благородства. Не бійтеся йти в ногу з часом і подаруйте житлу друге дихання!