Як видалити іржу

Скільки будинок не захищай, але деякі шкідники все одно пробивають оборону. І їх командиром справді можна назвати іржу. Якщо у вашому будинку діти, про хімію краще забути. Однак і домашні засоби можуть допомогти вам здолати цього злісного ворога.

КРОК 1
БЕРІТЬ ОЦЕТ

Оцет-не тільки головний компонент основного числа засобів домашньої хімії, але ще і доступний і недорогий помічник у боротьбі з іржею. Однак використовувати для цієї мети потрібно не оцтову кислоту, а чистий оцет. Якщо іржавий предмет невеликого розміру (болт або цвях), його цілком потрібно помістити в ємність з оцтом. Скоро ви почнете помічати, що пластівці іржі відстають. Тоді дістаньте предмет з оцту і, попередньо сполоснувши, витріть насухо. Перед фарбуванням обов\’язково потрібно проробляти таку обробку, так як на іржу фарбу наносити в жодному разі не можна.

Читати також: Як видалити стару фарбу зі стін?

КРОК 2
БЕРІТЬ ХАРЧОВУ СОДУ
{PAGEBREAK}
Не менш корисний помічник у боротьбі з іржею — харчова сода. Соду можна наносити на металеву поверхню, а потім протерти, щоб додати їй блиску. Змішавши 1 ст. ложку соди і 1 чайну ложку води,отримаємо пасту, якою потрібно покрити те місце поверхні, яке піддалося корозії, а потім протерти сухою чистою ганчіркою. При цьому чистити поверхню потрібно акуратно, щоб не пошкодити її.

КРОК 3
БЕРІТЬ СІЛЬ і СІК ЛИМОНА

Ще однин універсальний засіб для боротьби з іржею — суміш соку лимона і харчової соди. Вона не тільки бореться з іржею, але і освіжає, залишаючи після змивання легкий цитрусовий аромат. Ще один варіант — суміш столової ложки лимонного соку і половини чайної ложки солі. Це засіб так само слід нанести на іржаву поверхню, а потім протерти чистою ганчіркою. Абразивна і кисла комбінація лимонного соку і солі дозволить легко видалити іржу.

Ось бачите: раз і назавжди видалити іржу не використовуючи хімії дуже просто. До того ж це не вимагає яких-небудь матеріальних витрат. Просто використовуйте наші поради для боротьби з іржою на металевих поверхнях по всьому вашому будинку — і іржа вас більше не потурбує.