Як почистити кухонні поверхні?

Кожна господиня знає, скільки проблем приносить жировий наліт на кухонному гарнітурі. Якщо не відтирати його регулярно, потім досить проблематично позбутися від нього. Тим не менш, супер засіб для цього не знадобитися: на допомогу прийдуть губка і господарське мило.

Читайте також:
Позбавляємося від запаху цигарок в кімнаті
Як перетворити кожен день в джерело постійної радості

Жорстку сторону губки потрібно намилити і вимити поверхні, які мають потребу в чищенні. Все чудово змивається, але губку доведеться періодично відмивати і намилювати знову в залежності від ступеня забруднення. І головне ноу-хау, яке прийшло мені в голову абсолютно випадково, — після того як шафки блиснуть чистотою, ще раз пройтися мильною губкою (вже м\’якою стороною), але не змивати, а залишити до висихання. Мильна плівка, яка вийшла, не дасть новій порції жиру в\’їсться в поверхні. І коли знову настане час генерального прибирання, ніяких проблем з чищенням кухонного гарнітура не виникне.

Головне, пам\’ятайте, якщо поверхні у вас глянцеві, то мій спосіб не підійде, тому що жорстка губка може подряпати поверхню, а мильна піна залишити непривабливі розмиви на фінальному етапі прибирання.