Як правильно побудувати ідеальні відносини

Кожні відносини починаються однаково: з планів жити довго і щасливо, а в ідеалі ще й померти в один день. Однак проблеми в райський сад втручаються постійно. Так чи існують насправді стосунки, чи це вигадки голлівудських режисерів, орієнтовані на вразливих жінок, які дивляться романтичні фільми в очікуванні весілля, а потім чекають принца в реальності. То чи є в природі ідеальні відносини і як їх побудувати? У цьому ми сьогодні спробуємо розібратися.

КРОК 1
Не варто міряти всіх однією гребінкою

Ідеальні відносини існують. Це факт. Однак біда в тому, що чоловіки і жінки бачать ідеальні відносини по-різному. Те, що важливо для одних, для інших здається абсолютним абсурдом. Кожна людина унікальна, тому універсальну формулу ідеальних відносин шукати марно. Визначити можна тільки загальні поняття.

КРОК 2
Пам\’ятайте про відмінності в психології

Для більшості жінок картина ідеальних відносин цілком очевидна: чоловік носить її на руках, поважає, плекає, оберігає і виконує всі забаганки. Для чоловіків же ідеальні стосунки з жінкою визначаються турботою, необмеженої особистої свободою, відсутністю зобов\’язань і вимог виконувати бажання проти волі. Проте боятися такої різниці в світоглядах обох статей не варто. За одну хвилину відносини побудувати просто не можливо. Потрібно знати про підводні камені і намагатися обходити їх.

КРОК 3
Віддавати
{PAGEBREAK}
Не намагайтеся задовольняти свої бажання, нічого не віддаючи натомість. Багатьом отримувати подобається куди більше, ніж віддавати. От і виходить, що у відносинах є два «Центру Всесвіту», а розуміння немає. Один партнер свято вірить у те, що інший повинен його поважати, любити, йти на поступки і виконувати всі бажання. Зрозуміло, такі відносини перетворюються у взаємне перетягування каната, і ідеальними їх назвати ніяк не можна.

КРОК 4
Не розчиняйтесь

Не можна собі дозволяти і іншу крайність — повністю розчиняться у партнері. Від половинки такої ж віддачі не буде — і почнуться конфлікти. Зрозуміло, і таким відносинам до ідеалу як до неба. Не ближче до ідеалу і відносинам, де один партнер повністю підпорядкований іншим. Однак деякі пари в таких відносинах відчувають себе дуже навіть гармонійно.

КРОК 5
Пам\’ятайте про обов\’язкові основи

У кожних ідеальних відносинах є кілька обов\’язкових основ, про які потрібно пам\’ятати. Це можливість обох партнерів бути коханим і любити, розвиватися як особистість і бути самим собою. Досить важливий і духовний зв\’язок між люблячими людьми. Якщо ці пункти стосуються і вас, то наші вітання — ви ідеальна пара!

КРОК 6
Наступні поради

Для того, щоб називати себе ідеальною парою, вам з коханим потрібно слідувати декільком простим порадам. Намагайтеся бути для вашого партнера одночасно і коханою людиною, і другом. Без дружби не буває любові, без любові — відносин.

Вчіться знаходити компроміси. Ви повинні спільно приймати рішення, враховуючи при цьому інтереси партнера.

Будьте терпіливими. Краще не витрачайте час на перерахування недоліків коханого, а сконцентруйте увагу на його перевагах.

Візьміть за правило завжди підтримувати один одного, навіть якщо ваші погляди в чомусь не збігаються.

Намагайтеся частіше дивувати один одного і дарувати подарунки просто так, без приводу. Якщо ви разом вже давно, час від часу влаштовуйте собі побачення, згадуйте приємні моменти, боріть нудьгу новими емоціями!

Пам\’ятайте про те, що основа ідеальних відносин — це розуміння і пошук компромісів. У любові немає місця егоїзму. І як тільки ви це зрозумієте, щастя прийде у ваш будинок.