» » Як правильно побудувати ідеальні відносини

Як правильно побудувати ідеальні відносини

Кожні відносини починаються однаково: з планів жити довго і щасливо, а в ідеалі ще й померти в один день. Однак проблеми в райський сад втручаються постійно. Так чи існують насправді стосунки, чи це вигадки голлівудських режисерів, орієнтовані на вразливих жінок, які дивляться романтичні фільми в очікуванні весілля, а потім чекають принца в реальності. То чи є в природі ідеальні відносини і як їх побудувати? У цьому ми сьогодні спробуємо розібратися.

КРОК 1
Не варто міряти всіх однією гребінкою

Ідеальні відносини існують. Це факт. Однак біда в тому, що чоловіки і жінки бачать ідеальні відносини по-різному. Те, що важливо для одних, для інших здається абсолютним абсурдом. Кожна людина унікальна, тому універсальну формулу ідеальних відносин шукати марно. Визначити можна тільки загальні поняття.

КРОК 2
Пам'ятайте про відмінності в психології

Для більшості жінок картина ідеальних відносин цілком очевидна: чоловік носить її на руках, поважає, плекає, оберігає і виконує всі забаганки. Для чоловіків же ідеальні стосунки з жінкою визначаються турботою, необмеженої особистої свободою, відсутністю зобов'язань і вимог виконувати бажання проти волі. Проте боятися такої різниці в світоглядах обох статей не варто. За одну хвилину відносини побудувати просто не можливо. Потрібно знати про підводні камені і намагатися обходити їх.

КРОК 3
Віддавати
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно побудувати ідеальні відносини
17-09-2015
Кулькість читачів: 1806