Що означають символи на ярликах одягу — догляд за одягом

Навіть самий якісний одяг можна зіпсувати неправильним доглядом. Не лінуйтеся уважно вивчати рекомендації виробників, зазначені на ярликах, і слідувати їм.

Намагайтеся прати разом тільки ті речі, яким підходить один і той же режим прання, звертайте увагу на вказівки по прасуванню і сушці: так ви не тільки збережете багато часу і нервів, але й надовго збережете акуратний зовнішній вигляд, форму і міцність своїх речей. Не менш важливо правильно підібрати засіб для прання. У лінійці Tide ви завжди знайдете кошти для повсякденного прання, які підходять саме вам. Ми допоможемо вам розібратися з найбільш популярними спецсимволами на ярличках і вибрати потрібний засіб для прання.

Основні символи

Прання

Відбілювання

Сушка

Прасування

Професійна чистка

Додаткові знаки

Делікатний режим (завантаження пральної машини не більше 2/3 від максимальної, зменшена кількість оборотів в хвилину, зменшена тривалість віджимання, вручну віджимати акуратно, не перекручуючи)

Особливо делікатний режим (завантаження пральної машини не більше 1/3 від максимальної, мінімальна кількість оборотів в хвилину і тривалість віджимання, вручну не віджимати)

Заборонено

• Режим низької температури
•• Режим середньої температури
••• Режим високої температури

Прання

Число на символі означає максимальну припустиму температуру води для прання.

Ручне прання при t не вище 40°С. Не терти. Віджимати акуратно, без перекручень. У сімействі Tide є спеціальний порошок для ручного прання.

Прати в машинці при t не вище 30°С. Гель для прання Tide годиться для ручного і машинного прання і відіпре плями при низькій температурі. Порошок для машинного прання Tide Color Автомат призначений спеціально для кольорових речей, допомагає довше зберегти яскравість фарб вашого одягу і відпирає плями з першого прання навіть за температури 30 градусів. Ви можете вибрати звичайний Tide Color або Tide Color + Lenor з кондиціонером для білизни, який забезпечує додатковий догляд за тканиною.

 
 

Не прати

Відбілювання

Не відбілювати

Можна відбілювати будь-якими окислюючими відбілювачами

Можна відбілювати тільки кисневими/нехлорними відбілювачами

Перш ніж піддавати свої речі випробуванню відбілювачем, спробуйте гель Tide для білого і кольорового, який швидко розчиняється у воді і проникає в глиб плями, захищаючи структуру і колір тканини. Він чудово відпирає з першого прання і не залишає слідів на одязі, надаючи їй чудову свіжість і м\’якість.

Якщо ви не впевнені у виборі, рекомендуємо гель в капсулах «Альпійська свіжість». Ідеально підібране дозування, універсальна формула — вам більше не потрібно мучитися з пошуком потрібного засобу і розраховувати його кількість: він зробить всю роботу за вас!

Барабанна сушка

Сушіння в машині дозволена

Дозволена барабанна сушка при середній температурі

Дозволена барабанна сушка при низькій температурі

Не сушити в машині

Природна сушка

Сушити у вертикальному положенні

Сушити без віджимання у вертикальному положенні

Сушити на горизонтальній площині в розправленому стані

Сушити без віджимання на горизонтальній площині в розправленому стані

Сушити в тіні у вертикальному положенні

Сушити в тіні без віджимання у вертикальному положенні

Сушити в тіні на горизонтальній площині в розправленому стані

Сушити в тіні без віджимання на горизонтальній площині в розправленому стані

Професійна чистка
Може бути суха і волога.

Літери на символах означають наступне:

«F» — flammable, легкозаймистий;

«P» — perchloroethylene, перхлоретілен (тетрахлоретилен);

«W» — wet, вологий.

Дозволена суха чистка з використанням вуглеводнів

Суха чистка дозволена

Волога чистка дозволена

Прасування

Прасувати при t не більше 110°С
 
 

Прасувати при t не більше 150°С
 
 

Прасувати при t не більше 200°С
 
 

Не прасувати
 
 

Не відпарювати

Звертаємо вашу увагу, що засоби для прання Tide готові виручити вас в будь-якій ситуації і завжди допоможуть зберегти речі чистими, як нові, при щоденному пранні, однак для особливо делікатних тканин рекомендуємо використовувати додаткові засоби або засоби з лінійки Ariel.