До чого сняться змії?

Як часто вам сняться сни? Відповідь на це питання може бути абсолютно різним у кожного з нас. Сон є однією з найнеобхідніших потреб людини. Для нормального функціонування людського організму потрібен здоровий, повноцінний сон. У стані сну людина не тільки відпочиває, відновлює свої сили, але й встановлює універсальну зв\’язок зі світом загадкових символів, образів, знаків.

Наші сни — дзеркало нашої підсвідомості. Зигмунд Фрейд вважав, що сон — це насамперед відбиття бажань людини в його реальному житті. Звичайно, багато хто розділяє точку зору З. Фрейда, проте погодьтеся, навряд чи кому-небудь з нас захотілося і приємно було б побачити змію уві сні. В давнину сни могли розгадувати тільки люди, що володіють особливою інтуїцією і мудрістю. У наші дні існує різне безліч тлумачень снів. Символіку змії уві сні вивчають багато фахівців у галузі психології, сновидінь, езотеріки. Однако більшість професіоналів даної сфери вважає, що сни про змій попереджають про зло в різних його проявах.

Читати також:
До чого сняться риби?
Як домогтися підвищення зарплати?

Знаменитий тлумач сновидінь — Г.Х. Міллер розкриває таємницю символіки змії наступним чином. «Якщо вам сниться змія яка в\’ється, то вам доведеться боротися з долею. Якщо вам приснилося, що ви вбиваєте змію, то в реальному житті вам доведеться докласти зусиль для того, щоб відстояти свої інтереси «.

Змія уві сні може також бути попередженням про небезпеку. Укус змії уві сні може символізувати недоброзичливість ваших ворогів. Якщо уві сні вам вдалося уникнути укусу змії, то наяву ви з легкістю переможете ваших ворогів. Змії які в\’ються можуть також служити знаком того, що ви сумніваєтеся в прийнятті того чи іншого рішення.

А до чого сняться змії, які кільцями обвиваються навколо вас? Будьте гранично обережні, оскільки такий сон може означати, що незабаром ви можете опинитися в заплутаній ситуації, вихід з якої знайдете нескоро.

Однак якщо уві сні ви милуєтеся красою зміїної шкіри з красивим забарвленням і гладите її, то можливо, що ви помилитеся у ваших близьких друзях, партнерах по роботі або розчаруєтеся в них.

Якщо вам приснилася мертва змія, то значить, що вам нема чого побоюватися в реальному житті, так як всі ваші страхи щодо того чи іншого питання виявляться порожніми. Якщо уві сні змія обвилася навколо вашої шиї, то вам слід обмежити коло вашого спілкування, не вступати в довірчі відносини з малознайомими людьми.

Якщо вам приснилася змія в зоопарку, то радійте, бо в реальному житті ваші недруги виявляться не такими небезпечними, як здаються на перший погляд. В даному випадку вам запросто вдасться впоратися зі своїми заздрісникам і показати ваші привілеї перед ними, проявити силу і домогтися своєї мети.

Багато хто вірить в силу сновидінь, деякі не звертають особливої ​​уваги на побачене уві сні. Однак слід пам\’ятати, що значна частина наших снів виходить з глибин нашої підсвідомості, а воно прямо пов\’язане з нами, нашим майбутнім, яке залежить від нас самих, наших думок і дій.