Як плести коси з цибулі

Після збору врожаю варто задуматися про його зберіганні. Якщо у вас немає підвалу, не переживайте, заготовки можна зробити і в домашніх умовах. Цибулю найчастіше зберігають в мішках або сітках, але як показує практика, найбільш раціональний спосіб — коси-в\’язанки. У цій статті ми розповімо як плести коси з цибулі. Своїми руками всього за кілька хвилин ви можете зробити міцну і красиву в\’язанку, яку деякі навіть використовують для декору.
Як плести коси з цибулі для зберігання. Майстер клас

Перш ніж починати плетіння, рекомендуємо впорядкувати цибулю і відібрати тільки цілі й однакові головки. Видаліть брудне лушпиння, а також можете відрізати корінці. Найкраще плести коси з цибулі через три-чотири дні після збору врожаю, так як бадилля повинно бути пружним і еластичним. Так як готова коса виходить важкою, для її плетіння знадобиться основа. Ви можете взяти шнур, шпагат, бинт або мотузку.

Щоб кіска вийшла більш міцною можна використовувати мотузку. Для цього її складають удвічі, а в нижній частині зав\’язують петельку. У цю петельку потрібно ув\’язати бадилля однієї цибулинки. Потім по черзі цибулини вплітаються в косу і при цьому вони ніби висять на основі-мотузки. Така в\’язка виходить більш міцною і не розпадеться, навіть якщо одна цибулина почне гнити.

Є й інші способи плетіння коси з цибулі, в яких не використовується основа. Спочатку зв\’яжіть між собою перші три цибулини мотузкою, щоб надати конструкції міцності

Як плести коси з цибулі

Після цього поступово вплітаємо цибулини до потрібної довжини. Робити це досить просто за принципом плетіння звичайної коси. Готові коси повісьте на кухні. Для краси можете вплітати в косу сухоцвіти або травинки, тоді така в\’язка стане справжньою прикрасою інтер\’єру. Ефектно виглядатимуть коси з червонї цибулі.

Цибулева кіска визнана найкращим способом зберігання цибулі. Це пояснюється тим, що до кожної цибулинки надходить повітря і вона провітрюється. Крім цього головки цибулі між собою майже не стикаються, це знижує ризик їх загнивання. В\’язанки можна оглядати в будь-який час і контролювати чи не почала гнити якась цибулина. Такий спосіб зберігання цибулі дуже зручний, оскільки підвісити в\’язанки можна в будь-якому місці і при цьому істотно заощадити площу.

Сподіваємося, що наша стаття про те як плести коси з цибулі була корисна і ви тепер зможете зберігати врожай правильно..