До чого сняться риби?

Наші сновидіння — це джерело знання про майбутні події. Символи, образи, знаки наших снів — своєрідні послання. Намагаючись розкрити сенс снів, ми пізнаємо таємниці буття, надаючи того чи іншого сну особливе значення.

За визначенням відомого тлумача снів Г. Міллера, сон — це «об\’єктивно існуюча подія, що виявляється в душі людини, коли його свідомість дрімає, перебуваючи в стані необхідного відпочинку». Уві сні ми можемо не тільки бачити важливі події, пов\’язані з нашим майбутнім, але і здійснювати вільний рух в часі і просторі. Лише уві сні наша фантазія проявляє себе в найбільш глибокому розумінні. У сні можемо на підсвідомому рівні відчути якусь загадковий зв\’язок зі світом, повним езотеричних таємниць, розкриття яких безпосередньо залежить від ступеня розвитку інтуїції людини.

Що тільки не може приснитися людині уві сні. Сьогодні спробуємо відповісти на питання, до чого сняться риби.

Якщо уві сні вам приснилася риба, значить вам пора задуматися про невизначеність у ваших справах, життя. Прийшов час змін у вашому житті, можливо, варто подумати про те, щоб навести порядок у ваших думках, адже від них і залежить в кінцевому підсумку ваше майбутнє.

Читати також:
Як уникнути сварок через гроші?
Як домогтися підвищення зарплати?

Бачити рибу у чистій воді — хороший знак того, що ваші плани будуть успішно реалізовані.

Мертва риба сниться до розорення або втраті влади, якщо ви займаєте керівну посаду.

Зловити рибу уві сні означає, що задумане вами з легкістю здійсниться, вам зовсім не доведеться докласти особливих зусиль для досягнення ваших цілей.

Їсти рибу — до палкої серцевої прихильності, яка збережеться на довгі роки. Якщо жінці приснилася риба, такий сон може бути передвісником швидкої вагітності.

Якщо уві сні ви намагаєтеся зловити рибу на гачок, вам потрібно усвідомити, що ваша подальша доля у ваших руках, її подальший розвиток залежить від правильного вибору.

Бачити уві сні дрібних риб, означає, що вас очікують плітки, або вас спробують залучити до інтригу, пригоди, які можуть мати негативні наслідки.

Сон, в якому вам приснилася рибальська сітка, може символізувати початок якоїсь важливої справи, проекту. Якщо рибальська сітка була цільної, то ваші починання матимуть величезний успіх і хороші перспективи. Якщо ж рибальська сітка порвана, то можливо, що вам хтось спробує перешкодити.

Якщо вам приснилися риби в акваріумі з чистою водою, то незабаром вас чекає радість.

Якщо уві сні вас мало не проковтнула велика риба: акула або кит, то будьте обережні, оскільки у вашому оточенні є ворог чи недоброзичливець, про який ви навіть і не підозрюєте.

У залежності від того наскільки добре ви запам\’ятали ваш сон, вам вдасться зрозуміти, до чого ж все-таки приснилася риба.