Як підготуватися до новорічної ночі

Новорічні
свята
— це дивовижні і веселі заходи, де всі люди шумно проводять час,
сміються, жартують і беруть участь у застільних трапезах і розмовах.
Однак щоб свято відбулося у власному будинку, і виявився дійсно
вдалим, необхідно провести ретельні підготовчі роботи і звичайно не
забути привести і себе в порядок.

Перелік обов\’язкових справ

У першу чергу потрібно визначити кількість гостей і відповідно з цим розробити меню. Їжа може бути легкою і складатися виключно з закусок і напоїв. Для цих цілей буде потрібно приготувати кілька видів різних салатів. До речі, рецепти нових салатів 2015 року можна відшукати на відповідному порталі. Як доповнення, слід подбати про солодощі (печива, торти, круасани, шоколадні цукерки і т.п.). При бажанні стіл може бути солодким повністю. В іншому випадку, потрібно готувати весь набір частувань, починаючи
від гарнірів і відбивних, і закінчуючи різними рулетиками, фаршированими
продуктами і багато іншого.

Кімната, де проводитиметься захід, повинна бути чистою і містити мінімальну кількість «накладених» речей. Всі їх краще прибрати на час в інше, більш відповідне місце. Крім того, приміщення слід витончено прикрасити відповідними аксесуарами. Це може побут мішура, новорічні гірлянди, вбрана ялинка, тематичні картинки і плакати, і ін.

Якщо ваші гості можуть поводитися шумно і буйно, можна замінити традиційну посуд на одноразову. Такий підхід дозволить по закінченню торжества швидко навести порядок і при цьому збереже ваш сервіз від можливих випадковостей.

Крім того, приготуйте у ванній кімнаті кілька чистих рушників і новий брусок мила для рук. А на кухні повісьте 2-3 «кухонних» рушники, що буде також дуже доречним.
 
Інші корисні поради: