Самі незвичайні винаходи

Можна часто почути, що світовий прогрес зобов\’язаний ледачим людям. Всі блага цивілізації з\’явилися для того, щоб створити максимальний комфорт і при цьому витрачати мінімальну кількість енергії. Велика кількість відкриттів також походить або від ліні, або просто випадково.

Наприклад,
щоб не відкривати ворота, хтось колись запропонував автоматизувати
процес, і автоматика для воріт, про яку ви дізнаєтеся на цьому сайті,
вже не є чимось екзотичним.
Практично
кожен сучасний городянин встановлює на ворота електричний двигун і не
виходить в дощову погоду, щоб відкрити прохід всередину двору або
гаража.
За нього все робить дистанційний пульт і людський прогрес.
1.Винахід пеніциліну

Видатний вчений Олександр Флемінг захоплювався практичними дослідами. Робив він це все так прискіпливо, що навіть не відривався на перерву для прийому їжі. Їв дослідник безпосередньо за робочим столом. При цьому навколо панував, м\’яко кажучи, безлад, було багато цвілі через залишки їжі. При дослідженні стафілокока частина спор цвілі потрапила в чашку і вбила вірус. За це він був нагороджений Нобелівською премією.
2. Мікрохвильова піч

Звичайна мікрохвильовка є результатом також випадковості. Персі
Спенсер зовсім не прагнув сподобатися всім домогосподаркам світу, він
просто працював над приладом, генеруючим мікрохвилі.
Але
одного разу під час роботи пристрою поліз у кишеню за батончиком
«Снікерс» і побачив, що від шоколадки залишилося не те, що він хотів
з\’їсти.
Це було перше блюдо, приготоване за допомогою мікрохвильової енергії.

3.Кіевскій торт

Візитна картка кулінарної боку української столиці також з\’явилася завдяки випадковості. Один з кухарів по забудькуватість не сховав у холодильник збиті білки. Вранці шеф-кухар Петренко ризикнув сухі коржі приготувати в якості нового блюда. У підсумку це все навіть Брежнєву на стіл потім подавали.
4. Типографський коректор

Білу рідину, що допомагає приховувати типографські помилки, придумала Бетті Несміт Грем. Це сталося після того, як їй набридло віддавати складачам назад для чистової друку рукописи з виправленнями. Все вийшло після невеликого «чаклунства» з дитячим набором для хімії.
5. Караоке

Японець Іноуе Дайсуке втомився вчити якісь чергові мелодії. Хоча це й було його прямий обов\’язок як акомпаніатора. Замість цього він придумав апарат для караоке. Але чомусь не став патентувати виріб. Зате весь світ тепер знає, чим можна зайнятися після пари стаканчиків саке.
 
Читати також: