Найголовніші помилкові думки про масажні крісла

Фізичні навантаження потрібні людському організму в будь-якому віці. В іншому випадку тіло просто перестає виконувати свої прямі функції. М\’язи стають слабкими і в\’ялими. Для тих, хто не може з різних причин відвідувати тренування або
виконувати самостійно фізичні вправи, необхідно відвідувати масажний
кабінет або запрошувати фахівця додому.

Крім
проведення масажу для дорослих, необхідно також робити масаж для діток,
щоб м\’язи починали правильно розвиватися, і дитина росла здоровою і
фізично міцним.
Проводити сеанси необхідно лише після консультації з лікарем. Всі методики і вправи також треба узгодити з доктором. Малюк буде спокійніше себе почувати, якщо масажем з ним буде займатися мама. Обов\’язково потрібно спочатку зволожити шкіру спеціальним маслом.

Доросла категорія любителів «пасивних тренувань» може вдатися до послуг масажних крісел. Пристрій давно продається в спеціалізованих відділах і має широкий вибір моделей на будь-який смак. Але є деякі помилки, які ми розвіємо.
 

 

1. Це даремні пристрої

Масажні крісла є спільним результатом праць лікарів та інженерів, які застосовують знання з обох областей. Такі крісла оснащені сенсорними датчиками, що визначають положення тіла пацієнта під час сеансу. Є унікальні цикли роботи пристрою, які неможливо відтворити руками масажиста.
 
 

2. Всі крісла ідентичні

Невірно вважати, що відмінності знаходяться тільки у формі, кольорі і розмірі крісел у різних виробників. Обов\’язково при виборі потрібно поцікавитися кількістю встановлених програм і можливістю ручного налаштування. Також необхідно уточнювати про наявність додаткових функцій, що допомагають при масажі.

3. Якість результату в кількості роликів

Це не той варіант, де, чим більше, тим краще. Важливі розміри роликів, матеріал, з яких вони виконані, а також можливість їх підлаштувати під власні габарити. На якість масажу також впливає розташування і конструкція всього механізму.
 
 

4. Масажні крісла погано вписуються в інтер\’єр

Великий вибір такої продукції дозволяє підібрати найкращий екземпляр для будь-якого приміщення. Можна вибрати, як компактне крісло з нейтральним кольором оббивки для
спалень, так і химерний експонат у строкатих тонах для квартири студії.
 

 

5. Дороге задоволення

Це помилка, вважати всі крісла однаково недоступними. Більшість з них володіє достатніми функціями і не мають величезної ціни. Висока вартість частіше підходить для статусних крісел. Але і недороге цілком впорається зі своїми завданнями.
 
Читати також: