Найстрашніші паразити в організмі людини

Природа влаштувала життя так, що деяким живим істотам необхідно пристосовуватися до життя в тілі інших живих організмів. Цей процес прийнято називати паразитичним способом виживання. Людське тіло не є винятком. У ньому також як і в інших організмах можуть співіснувати досить довго чужі істоти.

Багатьом спортсменам в якості фізичної підтримки організму пропонують купити креатин. Препарат на натуральній основі.
 

 

Філярія

Слонової хворобою навряд чи можна здивувати когось у тропіках. Ця недуга вразив вже понад 120 мільйонів жителів планети. Основні рознощики її є москіти. Вони заносять в людський організм цих тонких черв\’яків. Відбувається закупорка ліфососудов і кінцівки неймовірно розширюються. Більшою мірою це відноситься до ніг. Звідси і назва хвороби.
 
 

Аніказіда

Діагностика аніказідоза проведена була вперше в Голландії. До п\’ятдесятих років була гіпотеза про те, що личинки не зможуть повноцінно сформуватися в зрілий індивід в людині. Але тепер, на жаль, доведено зворотне, і такі паразити приводять часом до летальних наслідків.

Ознаки початку хвороби: нудота, блювання (іноді з кров\’ю), гострий біль у животі. У шлунку після цих личинок з\’являються виразкові нариви і поліпи.

Бичачий ціп\’як

паразит зі шкільних підручників з біології. Проникає в людину, якщо не мити руки, проводити слабку термообробку м\’ясних продуктів. Іноді він може жити в тілі людини кілька десятків років. При цьому довжина його досягає до 4 метрів. З основних симптомів виділяється безсоння, поганий апетит, проблеми з випорожненням, різка втрата маси.
 
 

Шистосома

Може зустрічатися в тропічних лісах. Проникає в організм через шкіру. Часто під час купання у відкритих річках або озерах з низьким вмістом солі. Личинки потрапляють в кровоносну систему, а потім у печінку або сечовий міхур. У зоні ризику часто перебувають діти. У них проявляється затримки розвитку, анемія, зупинка росту.
 

 

Ришта

Африканська хвороба, тропіків. Зараження проходить при вживанні сирої води. Паразит впроваджується в кишечник, потім у лімфососуди, а потім в організм в цілому. Самки викидають потомство, від якого під шкірою постійний свербіж і біль. Самці після запліднення гинуть в організмі.
 
 

Токсоплазма

Основне джерело самого поширеного захворювання від паразитів — яйця і погано оброблене м\’ясо. Хвороба ділиться на вроджену і придбану форму. Паразити можуть сприяти шизофренії або онкологічним захворюванням мозку.
 
Читати також: