Як підібрати шпалери в дитячу кімнату?

З появою малюка хочеться зробити йому затишний куточок. І, як відомо навколишнє середовище грає не маловажну роль. Заходячи в кімнату наш погляд, приковують шпалери. І їх потрібно підібрати правильно.
 
 
На сьогоднішній день їх вибір дуже великий, належить вибрати якість, вид, колір. Що стосується якості, то обов\’язково потрібно попросити сертифікат у
продавця, де буде вказано, що матеріали відповідають стандартам, і,
звичайно ж, потрібно вибирати шпалери з натуральних матеріалів.
 

 

А що стосується класифікації та характеристики, як же тут розібратися? Фотошпалери, вініл, паперові, варіантів безліч, але ми розглянемо більш підходящі, так як не забуваємо, що тут буде жити дитина.

Паперові
шпалери — не забуваємо, що практично всі діти в дитинстві люблять
малювати, і якщо раптом ваша дитина належить до їх числа, то це хороший
варіант.
Їх легко можна замінити, вони дешеві і прості в поклейке. Так само, шпалери «дихають», вони пропускають повітря. Плюс ще й в тому, що є великий вибір візерунків, малюнків, величезна колірна гамма. Мінус — недовговічні, вбирають різні запахи, після забруднення їх не можна мити.
 
 
Вінілові
шпалери
— так само непоганий вибір, вони двошарові, мають так само
протигрибкове покриття, до складу входить флізелін або папір, верхнім
шаром є полівінілхлорид.
Їх можна мити миючим засобом, і вони захищені від механічних пошкоджень, що в даному випадку немало важливо. Мінус — повітронепроникні.
 

 

Бамбукові шпалери — основу яких складає флізелін і полімерне покриття. Останній шар служить захистом, шпалери можна мити. Вони міцні, зносостійкі, згладжують недоліки поверхні, пропускають через себе повітря, екологічно чисті.

Склошпалери
— вони складаються з природних матеріалів на всі 100%, їх важко
забруднити, вони не схильні до горіння, при зіткненні з вогнем не
виділяють шкідливих речовин.
Шпалери довговічні, можуть прослужити вам до 30 років. Мінус у тому, що серед них маленький вибір малюнків.
 
 

Рідкі шпалери — сьогодні вони дуже популярні, і зрозуміло чому. При забрудненні їх можна перефарбувати, вони яскраві, з натуральних матеріалів, створюють незвичайну структуру. Мінуси — не всім по кишені, довго сохнуть після нанесення.

Текстильні
шпалери — дуже красиві і естетично виглядають, різної ціни і різної
якості, є також з екологічно чистих матеріалів, їх можна мити і вони
мають гарну тепло- і звукоізоляцією.
Також покриті протипожежним речовиною. Мінуси — це велика вартість, потреба в допомозі фахівця при поклейке, а так само вони легко схильні до механічних пошкоджень.
 

 
Фотошпалери — являють собою фотографію збільшеного розміру. Фото може бути самим різним, за бажанням, вони робляться на замовлення. Шпалери бувають тканинні і паперові, від цього залежить якість і характеристики.
 
 
Тепер розглянемо колірну гамму, вона величезна, але, наше завдання підібрати колір в дитячу. Не
варто вибирати дуже яскраві, отруйні кольору, строкаті малюнки, це може
негативно вплинути на психічний стан і підсвідомість малюка.
Так що краще всього створити затишну атмосферу, що б йому було комфортно, це повинна бути світла, сонячна кімната. У магазині варто попросити розгорнути кілька рулонів і порівняти, як вони виглядають з боку.
 

 
Малюнок так само повинен бути не помітним, і не сильно великим. Якщо дитина постарше, то правильніше буде прислухатися до нього, нехай вибере колір і орнамент сам, на свій розсуд. Навіть якщо малюнок буде на всю стіну, то в цьому немає нічого поганого, якщо йому це подобається.
 
 
І так, ми розглянули основні види шпалер. Далі кожен оберст оптимальний для себе варіант в залежності від вимог і побажань. Удачі вам!
 
 

Як підібрати шпалери в дитячу кімнату?

 

Як підібрати шпалери в дитячу кімнату?

 

Як підібрати шпалери в дитячу кімнату?

 

Як підібрати шпалери в дитячу кімнату?

 

Як підібрати шпалери в дитячу кімнату?

 

Як підібрати шпалери в дитячу кімнату?

 

Як підібрати шпалери в дитячу кімнату?

 

 

Читати також: