Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Подарунки для найменших: ялинка з тканини з липкими кулями

Новий рік не за горами. Залишилося буквально якихось пару місяців. Пора подумати про приємні дрібнички, які можна подарувати своїм близьким і друзям, та й колегам. Ну а якщо вам треба подарувати особливий подарунок зроблений своїми руками для когось, не менш особливого, для рідного маленького чоловічка, то ви знайшли потрібну і корисну статтю. Поговоримо про корисні розвиваючі іграшки, зроблені своїми руками на радість маленькій людині.

Підібрати подарунок на Новий рік для дитини справа складна і проста одночасно. Чому так? Та тому що купити або зробити яку-небудь іграшку затія нескладна. А от якщо ви задумали, щось корисне і безпечне ось тут-то і починається прискіпливий пошук варіантів.

Зупиніть совою увагу на нашій статті. Ми пропонуємо виготовити ялинку з тканини з кулями на липучках. Змайструвати таку саморобку дуже легко. Від вас не будуть потрібні спеціальні інструменти або рідкісні матеріали, або ж знання інженера-авіатора.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

{PAGEBREAK}
Почнемо з того, що обговоримо корисність цієї іграшки. По-перше, знайомство з кольором, формою. По-друге, розвиток логіки. По-третє, розвиток координації руху. І, по-четверте, така іграшка може зайняти дитину на 30 хвилин, останній аргумент найважливіший, нам так здається.
Розглянемо, що вам буде потрібно для ялинки з тканини:

1. Досить великий відріз фетру, глибокого зеленого кольору. Можна взяти і іншу щільну тканину зі схожою текстурою. Зверніть увагу, що висота майбутньої ялинки повинна перевищувати ріст дитини всього на пару сантиметрів.
2. Різнобарвні клапті фетру або іншої схожої тканини.
3. Двосторонній скотч.
4. Липучка. Можна взяти стрічкову і круглої форми.
5. Атласна різнобарвна стрічка, шириною в 2,5 см.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Приступимо. Підготовка основи ялинки на стіну

Відріз зеленої тканини бажано наутюжити, якщо є потреба, то підкладіть дубіль. Виріжте великий трикутник, що нагадує стилізовану крону ялинки. Края, якщо обсипаються, обробіть рядком «зигзаг» або ручним кромочним швом. А можна залишити все як є ще більше розтріпавши края. Це на ваш розсуд і смак.

Подарунки під ялинку, своїми руками

Під вашу імпровізовану ялинку можна покласти пару подаруночків. Щоб їх зробити виріжте з різнобарвної тканини кілька квадратів або прямокутників. Можете скомпонувати відразу кілька тканин. Якщо зміцнити тканину, і обробити зрізи. З виворітного боку майбутніх подарунків нашийте липучку. І не забудьте пришити її другу частину на основу ялинки в тих місцях де ви плануєте їх розташувати. Який же подарунок без стрічки і бантика? З атласної стрічки за розміром виріжте смужки, які в подальшому стануть перев\’язками для подарунків. Зробіть пишні банти і пришийте до подарунків.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Як зробити прикраси на ялинку
{PAGEBREAK}
Приступаємо до ялинкових прикрас. Форму для ялинкових іграшок можете вибрати самостійно, включивши уяву. Найпоширенішими прикрасами для ялинки є кульки. Різного діаметру, можливо, скомпоновані з іншим матеріалом, вони прекрасно знайдуть собі місце на полотні ялинки.

Якщо ви використовували у своїй роботі тільки фетр, можете не піклуватися про липучках, матеріал повинен утримуватися між собою і не ковзати якщо притиснути деталі один до одного. Але у випадку якщо ваша ялинка складається з різних тканин, то вам варто продумати як зафіксувати іграшки на полотні, і щоб вони мали можливість бути переміщеними дитиною. У цьому вам допоможе все та ж липучка. Тут можна використовувати липучки круглої форми. Одну частину нашийте на іграшку, другу на полотно ялинки. Все! І немає ніяких премудростей, зате дуже багато користі.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Саме полотно ялинки можете зафіксувати на стіні за допомогою двостороннього скотча або за допомогою іншого способу, який буде для вас кращім.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Новорічний подарунок для маленької людини готовий. Корисна іграшка, яка чудово підійде для малюка, який пізнає наш світ. Ви можете придумати тематичні заняття, використовуючи цю ялинку як посібник. Щасливого 2016 Нового року!

Подарунки для дідуся і бабусі, дядькові й тітці: віночок з ручок

Бабусі й дідусі, дядьки й тітки завжди щиро раді подарункам від онука чи племінника. І якою б відвертою нісенітницею це не було, завжди зберігають як найдорожче поряд з сімейними коштовностями. А діти, у свою чергу,в міру своїх можливостей просто обожнюють забезпечувати своїх родичів продуктами своєї творчості. Не відмовляйте собі і своїм діткам в радості спілкування і спільної творчості. Благо і привід такий чудовий мається — Новий рік. Зробіть разом зі своїми дітками оригінальний віночок, який можна повісити під Новий рік на двері або подарувати родичам.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Тож почнемо. Що вам знадобиться для новорічного вінка:
{PAGEBREAK}
1. Паперова велика тарілка. Можна взяти круглу або квадратну.
2. Кольоровий папір.
3. Ножиці.
4. Клей. Бажано клей-олівець від нього буде менше безладу і роботи буде акуратніше і висохне швидше. І термоклей.
5. Стрічка, тасьма, бант або смужка тканини для банта.
6. Простий олівець.
7. Канцелярський ніж.
8. Невеликі хвойні гілочки, за бажанням для додаткового декорування.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Почнемо з окремих деталей віночка. Обводимо руку дитини простим олівцем на кольоровому папері. Виходить контур дитячої ручки. Якщо віночок ви запланували з декількома малюками, то для кожної дитини можна вибрати окремий колір паперу. Ну а якщо ви створюєте гірлянду тільки з однією дитиною, і хочеться додати кольору в майбутню композицію, то контури ручок можна обводити на аркушах різного за кольором паперу, окремо праву і ліву.
Тепер треба вирізати кожен контур ручки. Бажано доручити цей процес старшій дитині або зовсім виконати самому.

Підготовка рамки або основи для віночка

Паперову тарілку готуємо наступним чином: дно акуратно вирізаємо канцелярським ножем якомога ближче до бортикам, щоб вийшло щось на кшталт рамки.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Збираємо новорічний вінок

На підготовлену рамку приміряємо як краще розмістити паперові контури дитячих ручок. Можна на кожному з контурів, які складатимуть верхній шар і їх буде повністю видно, написати приємні сердечні побажання. Наприклад, «теплих светрів цієї зими» або «побільше добрих людей». Це вже чисто на ваш розсуд і побажання ваших помічників.

Тепер кожен контур із зворотного боку намазуємо клеєм-олівцем і притискаємо до рамке. Операцію повторюємо до бажаного результату. Можна між ручок додати ще якихось декоративних елементів, намистин, ялинових маленьких шишок або гілок. Це також залишається на волю вашої фантазії.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Елемент декору та функціональна дрібниця
{PAGEBREAK}
Щоб віночок можна було повісити на стіну або на двері потрібно прикріпити до нього петлю. Це можна зробити за допомогою, обраної вами стрічки, смужки тканини або тесьми. Стрічку кріпимо на клей з заднього боку рамки. Для цього краще використовувати термоклей або інший швидкосохнучий клей. Після висихання клею ваш подарунок готовий. Тепер можна сміливо відправлятися в гості до родичів і презентувати зроблений своїми руками і частинкою душевного тепла подарунок. Нехай він і не представляє матеріальної цінності, але це абсолютно не головне адже так? Щасливого Нового року!

Подарунки для маленьких: сніговик-конструктор

Ви вже починаєте замислюватися над тим, що ж подарувати своїм близьким? Чим же їх порадувати на Новий рік? Звичайно, можна просто піти в магазин з сувенірами або чимось подібним і закупити потрібну кількість багатотиражних подарунків. А можна і самостійно виготовити милі подарунки, які будуть мало того, що індивідуальні так ще й виконані людськими руками, що додасть їм величезне значення.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Ну а якщо ви шукаєте ідеї подарунка для «квітів нашого життя», то ми можемо запропонувати вам одну чудову ідею. А саме сніговик-конструктор. Сама по собі тяга майструвати щось з окремих запчастин в єдине ціле притаманна кожній дитині. Дитина може години безперервно проводити за конструктором, збираючи зрозумілі тільки їй фігури і машини. Ну а якщо у нього в руках виявиться безліч деталей, які можна буде зібрати в власного сніговика, так це ж викличе купу позитивних емоцій. Сніговик-конструктор — оригінальна ідея, але ще й корисна. Збираючи іграшку, дитина тренує дрібну моторику руки, логіку і творче мислення. «Іграшка повинна навчати» як казав знаменитий педагог.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Отже, приступимо. Для сніговика з фетру потрібно:
{PAGEBREAK}
1. Різнобарвні клапті фетру (а саме білий, червоний, коричневий / чорний, сірий, зелений, жовтий, синій).
2. Невеликий відріз щільного фетру, бажано темного відтінку.
3. Ножиці.
4. Клей.
5. Роздрукований шаблон сніговика на картоні або щільному папері.
6. Пакет, який може бути закритим спеціальним «зіп» замком або на липучці.

У чому ж полягає суть самої іграшки. Дитина отримує пакет з окремими частинами сніговика і користуючись своєю фантазією його складає. У пакет можна покласти безліч деталей, на ваш розсуд. Які можуть бути і альтернативними одна інший.

Окремі деталі майбутнього сніговика ви можете самостійно намалювати на фетрі, а потім вирізати ножицями. Або скористатися готовими викрійками, викачаними з інтернету і роздрукованими на щільному папері або картоні.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Набір для деталей може бути наступним: тіло сніговика, шапочка, ніс, очі, рот, гудзики, руки, мітла, відро і т.д.

Читати також: Як зробити подарунки на Новий рік самостійно

Зовсім дрібні деталі, такі як очі можна заздалегідь приклеїти на сніговика, що б дитина не втратила їх.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Для зручності сніговика краще розташувати на невеликому відрізі щільного фетру. Він буде виконувати функцію фону. Цей відріз повинен поміщатися в заготовлений вами пакет.
Всі деталі акуратно складаємо в пакетик. Все, можна дарувати! Ще можете додати до деталей записку з ім\’ям сніговика, побажанням маленьку, передісторію цієї іграшки. Щасливого Нового року вам і вашій родині!

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Новорічний подарунок: ялинка в банці під снігом

Вирішили зробити незвичайні подарунки своїм близьким друзям чи колегам? Тодіця ідея підійде саме для вас. Наближається веселе свято Новий рік і тому ми пропонуємо вам цікаву й оригінальну ідею для новорічного подарунка — сніжна куля з ялинкою всередині.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Отже, що вам знадобиться для ялиночки у банці:
{PAGEBREAK}
1. Прозора, невелика баночка з кришкою, що закручується.
2. Мініатюрна статуетка, наприклад, та ж ялинка. Головне, щоб розмір статуетки займав приблизно половину або більшу половину простору банки.
3. Блискітки або штучний сніг.
4. Клей або ж клейовий пістолет.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Приступимо. До кришки банки приклейте підібрану статуетку. Місце склеювання попередньо потрібно знежирити щоб краще зчепити.

У саму ж банку засипте блискіток або штучного снігу. Акуратно помістіть кришечку на банку. І щільно загорніть.

Ідеї подарунків на Новий рік своїми руками

Переверніть баночку і струсіть, щоб сніг запорошив статуетку всередині баночки. Все, новорічний подарунок готовий. Щасливого 2016 Нового року!