Як позбавитися від комарів? Способи і рецепти боротьби з комарами

Ці настирливі і шкідливі комарі. Як з ними боротися?

Що отруює культурний відпочинок на природі не тільки простій людині, але навіть, (подумати страшно!) Знаменитостям? Так, це жахливі, це дзвінкі, це хитрющі комарі! Мало того, вони і вдома ще норовлять накинутися на мирно сплячого чесного громадянина. Оголошуємо війну? Так!

Крок перший. Замазуємо всі підозрілі щилини у вікнах. Облаштовуємо вікно протімоскитними сітками і починаємо вірити в те, що ворог не пройде!

Читати також:
Як зробити, щоб не турбували комарі
Як відлякати комарів не шкідливими речовинами

{PAGEBREAK}
Крок другий. Якщо в будинку немає маленьких дітей і вагітних жінок, купуємо електрофумігатор. Він знищить наших заклятих ворогів за 2-3 години, і ніч пройде спокійно. Цю «бойову техніку» можна залишати включеною і на ніч, головне, щоб розетка з електрофумігаторів перебувала подалі від голови сплячого (не менше 1 м).

Крок третій. Для дачі придбаємо фумігатори у вигляді спіралі, виготовлені з кокосової тирси. Під час тління спіралі виділяються шкідливі для людини речовини, тому в будинку її підпалювати не можна, інакше отруйним димом можна отруїтися, а ось на свіжому повітрі — користуйтеся.

Крок четвертий. Вивчаємо в аптеці асортимент протикомариних мазей і кремів. Вибираємо те, що нам підходить для
способу позбавлення від комарів

2. Проста ромашка. Як тільки розквітають ромашки, приносьте додому оберемок квітів і розкладайте по кімнатах букетики. Тиждень жити можна!

3. Комарі не виносять специфічного запаху помідорового бадилля. Кілька горщиків з рослинами томата на підвіконні або на балконі послужать надійним бар\’єром від комарів в жарку пору року.
{PAGEBREAK}
4. Порада боротьби з комарами для тих, хто живе в заміському будинку або на дачі. Шкідливі комахи часто можуть облюбувати бочку, в якій дачники тримають воду для поливу. Комарі розмножуються тільки в стоячій і теплій воді, і такі водні ємності їм цілком підходять. Ось в таких випадках можна застосувати такий спосіб: якщо помітите комарине хвилювання над бочкою, просто капайте в неї кілька крапель олії. Зверху утворюється повітронепроникна плівка, і личинки «дають дуба».

5. Комарі жахливо не люблять запах м\’яти, особливо свіжої. А якщо на ділянці у вас росте мексиканська м\’ята з різким анісовим запахом, ні комарів, ні мух НЕ спостерігатиметься. Дачники радять, перед походом до лісу протерти руки і обличчя свіжою м\’ятою.

6. Спосіб захисту від комарів шведських медиків: збираючись на прогулянку в ліс, прийміть велику дозу вітаміну В. Продукти його обміну, що виділяються через шкіру у вигляді поту, відлякають кровососів.

7. Гвоздиковий лосьйон. Беремо 5г. гвоздики на 1 ст. води, кип\’ятимо 15 хв. 10 крапель відвару змішуємо з1 ст.л. будь-якого одеколону і протираємо відкриті ділянки тіла. Дві години комарі будуть облітати вас стороною.