Як правильно вибрати валізу для відпустки

Валіза: вибираємо разом

Валіз у багатьох людей перебувало безліч, особливо, у тих хто часто буває в роз\’їздах, ближніх і дальніх. Особливо церемонитися з цим «агрегатом» я не звикла, і тому при купівлі чергового вмістилища для купальників і кип\’ятильників першим ділом перевіряю його на міцність.

Я більше люблю валізи з тканини. Вони міцні, недорогі, зі спеціальним водостійким покриттям, і ще ні з одним не було проблем начебто дірок або сильних пошкоджень.

Шкіряні валізи, звичайно, красиві, але сенсу переплачувати за естетику в даному випадку не бачу, та й псуються такі куди швидше.

Є ще валізи з пластику. У нього додають або металеву крихту (для особливої ​​міцності), або титанову (можна не боятися ударів і подряпин). Але такі валізи дорожчі і важчі тканинних, а у всіх аеропортах і на деяких ж / д вокзалах за кожен зайвий кілограм багажу треба заплатити чималу суму.

Колеса валізи
{PAGEBREAK}
Особлива увага при виборі валізи — на колеса: цілком зійде і два, але краще, якщо їх буде чотири. Головне, щоб вони були з металу або силікону: єдиний раз я купила з пластиковими, і одне з них відлетіло вже по дорозі від таксі до перону. Як я тягала валізу під час усіх пересадок і якими словами я згадувала виробників, розповім наступного разу.

Якщо вийде, купуйте валізу з висувним гальмом-фіксатором — так валіза не поїде у власну подорож, поки ви відвернетеся купити газету.

Застібки і замки валізи

Важливий момент — блискавка. Найкраще пластикова з великими зубчиками: така служить довше за металеву, і навіть якщо пару зубчиків випаде, валіза все одно буде застебнута міцно, і ваше білизна не буде літати по всьому багажному відділенню до дитячої радості співробітників аеропорту.

Тих, хто сподівається на силу кодових замків, розчарую: зламати його і відкрити валізу може навіть моя чотирирічна племінниця. А лагодженню вони вже не підлягають. Так що краще вибирати замки з ключами — такі хоча б можна замінити, але і зламати їх теж нескладно.

Ручка валізи
{PAGEBREAK}
Дуже зручна та, висоту висування якої можна міняти за допомогою спеціальної кнопки. Крім цієї ручки, у валізі повинні бути ще дві бічні. Вони бувають тканинними і пластиковими, я більше поважаю перші — вони міцніші, і нести валізу з ними зручніше. Потрібно лише простежити, щоб тканина була міцно пришита і укріплена заклепками.

І останнє: хороша валіза зовсім не обов\’язково повинна бути дорогою. Мій останній, який за останні три роки пережив разом зі мною безліч у всіх сенсах потрясінь, коштував 15 доларів, і він як і раніше як новенький!