Як правильно купити жіноче взуття

Красиві жіночі ніжки — об\’єкт уваги чоловіків і заздрості жінок. І
багато в чому від господині залежить, чи будуть вони також гарні
завжди, а не тільки в 18. Якщо молода дівчина враховує кілька важливих
моментів, згодом їй не доведеться соромитися і мучитися через свої ніжки.
Що ж це за фактори? Всі вони стосуються правильного вибору взуття, адже від нього багато в
чому залежать здоров\’я, стрункість і грація не тільки ніг, але і всієї
фігури.

Отже, які критерії необхідно враховувати при покупці взуття, щоб наші ніжки були вдячні?


Розмір

Фахівці завжди звертають увагу, в першу чергу, на підбір правильного розміру. Чому це так важливо? Тому
що через неправильний розмір взуття страждає наше здоров\’я Якщо жінка
хоче щоб її ноги менше втомлювалися, вона часто купує туфлі або чобітки
на розмір більше.
А що виходить на ділі? Коли туфелька занадто широка і вільна — стопа поступово розширюється і
стає плоскою, щоб її утримувати на нозі прикладаються зайві зусилля,
пальці згинаються вниз і дуже швидко настає втома.

Також негативно впливає і вузька взуття. Деформуються пальці на ногах, впиваються в шкіру нігті, не кажучи вже про ненависні усім мозолі. Коли стопа стиснута, кров погано надходить в неї і розвивається дистонія (звуження судин). Через що постійно мерзнуть ноги, швидше старіє шкіра і всі інші тканини.

Як підібрати реально зручне, відповідне взуття? Запам\’ятаємо наступне: Наші ноги мають властивість набрякати, тому похід по магазинах влаштовуємо у вечірній час.

Примірку робимо обов\’язково на обидві ноги, так як одна стопа зазвичай більша за іншу, а на око цього не побачиш. Отже, поспішати не варто.

Ще потрібно врахувати, що розмір змінюється в залежності від нашого становища. Коли сидиш — нога розслаблена, але варто піднятися і всі м\’язи напружуються! Значить, лише походивши по твердій поверхні (не по м\’якому килиму), можна визначити ступінь зручності.

Ніколи не потрібно слухати порад оточуючих, типу нічого страшного, вони розносяться і притруться. Взуття майже ніколи не змінюється — деформуються ноги. Заспокоїтися можна лише тоді коли ніде не тисне і не ляскає.
 
 

Каблуки

Дуже цікаве питання чи носити підбори, і якщо носити то які? Витонченість дівчини на підборах незаперечно настільки, наскільки відомо що високий тонкий каблук — суцільна шкода організму. Чи означає це що їх потрібно виключити зі свого гардероба? Зовсім ні! Однак, бажаючи мати вдячні ніжки, що не будемо нехтувати слушними
порадами, які попередять розвиток таких захворювань, як варикозне
розширення вен, суглобовий артроз, сутулість, зміщення в різних відділах
хребта (особливо в поперековому).

Що враховувати при підборі каблуків? А ось що:

Поки хребет дівчини достатньо не зміцнів, що відбувається до 20 років, вставати на високий каблук не можна. Коли висота платформи або каблучка більше 8 см, він стає ворогом. Небезпека полягає в тому, що тоді легко впасти, вивихнути ногу, втратити рівновагу і розтягнути сухожилля. Також товщина повинна бути досить стійкою.

Вчені уми, які займаються цим питанням, вважають нормальним для жінки носити високі підбори не частіше 2-3 разів на місяць. І не цілий день, а кілька годин.

Якщо
вибору немає і доводиться надягати на роботу туфлі на високих підборах,
можна брати з собою інші, дають відпочинок ногам, туфельки.
Ще можна, краще покласти всередину додаткові стельки, які пом\’якшать при ходьбі тиск на кісточку і суглоби.

Ідеальним для щоденного користування вважається каблук заввишки від 3 до 5 см.

Коли ходиш на абсолютно плоскій підошві сильно збільшується навантаження на спину, аж до розвитку радикуліту. Тому і радиться піднятися на невелику висоту.
 
 

Якість

З чого ж повинно бути зроблена взуття для вдячних ніжок? Який матеріал краще — штучний або натуральний? Щоб розібратися подивимося якими властивостями володіють різні матеріали: шкіра буває чотирьох типів. найщільніша з великої рогатої худоби.

Подібна їй свиняча, не така гарна зовні, але дешевше. Найбільш красивою і практичною вважають цапову шкіру, звану шевро, проте вона і найдорожча. Останній вид найбільше використовується для літнього взуття, так званий опоек, виготовляється з молодих телят. Будь-яка з них хороша якщо при виготовленні використовувалися високоякісні підошва і клей.

Окремо завжди ставлять взуття із замші, хоча це теж шкіра, просто інакше оброблена. Вона м\’якше, дуже красива, але доглядати за нею потрібно побільше і спеціальними засобами. Подібний їй за зовнішнім виглядом нубук, стоїть зазвичай менше, адже він зроблений не з такої висококласної шкіри.

Легке літнє і танцювальне взуття виробляють з текстилю. Це теж натуральний матеріал. Дуже добре дихає, але не дуже довго носиться. Штучні матеріали зроблені з волокон, покритих нитроцеллюлозой іноді з однієї або двох сторін. Попросту ми називаємо їх дермантин або винилискожа. Хоча вона не пропускає повітря, має свої переваги — водонепроникна, міцна і стоїть зазвичай дешевше. Догляд за нею також мінімальний.

Щоб
ніжки милою чарівної жінки були завжди гарні, треба віддати їм належне і
оточити увагою і любов\’ю, а вони дадуть відповідь вдячністю.