Як зробити особливий макіяж для проблемної шкіри з прищами

Якщо на обличчі вискочили прищики, їх можна вміло замаскувати.

Зафарбуйте спочатку олівцем-коректором зеленуватого відтінку почервонілий прищик і розтушуйте акуратно від середини до країв. Зелений колір зорово приглушує червоний. Потім візьміть коректуючий олівець під колір шкіри, але на півтону темніше і поставте крапку на середину прищика. Так він буде здаватися більш плоским. Покрийте обличчя пудрою.

Іноді у мене висипає багато прищиків, і замазувати кожен нереально. У подібному випадку можна протерти обличчя підсушуючим лосьйоном і нанести на нього базову основу під макіяж, краще силіконову, щоб вирівняти поглиблення від акне і розширені пори. Потім накласти шар тональної основи із зеленуватим відтінком на півтону світліше природного кольору обличчя і припудритися.

Враховуючи проблеми моєї шкіри, я уникаю косметики рожевих відтінків (вона тільки підкреслює почервоніння). І завжди використовую бронзуючу пудру: коли обличчя сяє, на ньому легше приховати дрібні дефекти.

Щоб відвернути увагу від прищиків, я роблю акцент на очі, фарбую їх виразніше. А губи, навпаки, покриваю помадою спокійного кольору. Рум\’яна вибираю спокійні, в коричневих тонах.