Як розтягнути незручне взуття

Кожна жінка знає, що краса вимагає жертв. Але, мабуть, найбільших жертв вона вимагає у всьому, що стосується взуття. Де нова покупка — там нові муки. Однак можна зменшити страждання, навчившись розтягувати не надто зручне взуття. І ми вас цьому сьогодні навчимо.

КРОК 1
Розтягніть взуття за допомогою холодильника та води

Щоб розтягнути взуття, вам знадобляться два щільно закритих пакетb, на чверть заповнені водою. Покладіть їх у вузькі туфлі так, щоб вміст рівномірно розподілилася по поверхні взуття. Поставте туфлі в морозилку і почекайте поки вода замерзне. Коли це трапиться, дістаньте їх і, почекавши 20 хвилин поки лід підтане, дістаньте пакети і всередині туфлі протріть.

КРОК 2
Обробіть туфлі засобом для вікон

Читати також:
Як поєднувати ботфорти

Щоб розтягнути ваші туфлі ви можете побризкати їх розчином для миття, що містить спирт, і надівши їх на товстий носок, годину в них походити. Якщо дискомфорт залишається, походіть ще годину.
{PAGEBREAK}
Ще один спосіб використовувати розчин для мийки вікон — це зволожити їм не всю поверхню взуття, а тільки частину, де дискомфорт відчувається найбільше. Знову-таки, походіть так годину. Якщо тисне виключно жорсткий задник, ви можете відбити його молоточком або розім\’яти руками.

КРОК 3
Використовуйте крем для взуття

Якщо ваша підошва пропускає вологу, її слід обробити гарячою оліфою або кремом для взуття.

Спеціальним маслом або кремом для взуття туфлі можна обробляти і тоді, коли ваші туфлі скриплять.

Всього лише три ради — і ви забудете назавжди про пластири і мозолы. Порушуйте стереотипи — йдіть назустріч моді з посмішкою на обличчі!