» » Що можна зробити з дерев'яних пнів

Що можна зробити з дерев'яних пнів

На присадибній ділянці можна знайти багато пеньків від засохлих або упалих від вітру дерев. Щоб викорчувати пень і звільнити простір потрібно чимало зусиль, але не поспішайте позбуватися від корчів. Дача - простори для творчості, тому багато садівників-любителів вже знайшли застосування пням, які стирчать із землі. У цій статті ми вирішили запропонувати кілька ідей, що можна зробити з пнів своїми руками. Фото дерев'яних виробів надихнуть вас на створення креативних виробів, які прикрасять ландшафт.

Меблі з пнів і корчівКрім рослин і садової доріжки на присадибній ділянці є місце для відпочинку. Меблі для саду повинна бути міцними, стійкими і витримувати агресивний вплив навколишнього середовища. Дерев'яні садові меблі мають досить високу вартість, тому краще всього їх зробити своїми руками.
Що можна зробити з дерев'яних пнів

Якщо у вашому саду з'явився великий пень, спробуйте вирізати з нього зручний стільчик. Залежно від розміру пенька стільчик вийде або для дорослого або для дитини. За допомогою бензопили легко вирізати сидіння, спинку і навіть підлокітники. Також ви можете використовувати і самі пеньки як місце для відпочинку. При необхідності їх варто обробити герметиками і розфарбувати.
Що можна зробити з дерев'яних пнів

Корч з некрасивого і вигнутого шматочка дерева перетвориться на оригінальний декор. Великий корч можна використовувати як ніжки столу і для прикраси стільців.

Що можна зробити з дерев'яних пнів

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що можна зробити з дерев'яних пнів
22-09-2015
Кулькість читачів: 6394