Установка циркуляційного насоса в систему опалення

У 98-му році минулого століття розробили шкалу, за допомогою якої сьогодні під час випуску приладів проводять їх тестування на оптимальних потужностях. В результаті всі прилади отримують той чи інший клас енергоспоживання — від А до G. Але сьогодні шкала поступово змінюється. Є не тільки клас А, а й клас А +++. Насоси поки що мають клас А. Це найкращий їх показник.

На сьогоднішній день найпоширенішими насосами для систем опалення є:

    -з мокрим ротором
    -з сухим ротором

Установка циркуляційного насоса в систему опалення

Циркуляційні насоси з мокрим ротором

Якщо ви проживаєте за містом в котеджі, то не потрібно розповідати, скільки енергії йде на опалення будинку. Сьогодні саме час поговорити про циркуляційних насосах для систем опалення, які мають мокрий ротор. Корпус насоса виконаний з чавуну, а вал — з нержавіючої сталі. Насоси можуть перекачувати воду при температурі від 5 градусів до 110. За допомогою вдосконалень в електроніці та гідравліки насоси споживають мінімум енергії.

Установка циркуляційного насоса в систему опалення

Тиск в системі регулюється автоматичною системою. Залежно від того, які потреби диктує опалювальна система, сигнали подаються на насос, і він змінює швидкість обертання. Вся автоматика покликана оптимізувати роботу пристроїв так, щоб вони споживали мінімум енергії при максимальній ефективності в роботі.

Установка циркуляційного насоса в систему опалення

ГРУНДФОС Альфа 2 — це останнє слово техніки. Насос використовується, як в однотрубній, так і двухтрубній системі опалення. Споживана потужність коливається в межах від 5 до 22 ват. Є і більш потужні насоси — до 60 ват. За допомогою ротора на постійних магнітах знижується в насосах Grundfos Alpha2 споживання енергії. Насос має систему, яка аналізує стан теплоносія. В результаті насос оптимізує сам свою роботу.

Установка циркуляційного насоса в систему опалення

Stratos Pico — це насос, який зроблений в Німеччині фірмою Wilo. На нашому ринку він з\’явився порівняно недавно. Потужність споживання — 20 ват на годину. За допомогою цифрового дисплея вся інформація про роботу насоса і системи відображається в числах.

Насос опалення. встановлюємо правильно

Існує дуже багато видів циркуляційних насосів з мокрим ротором, які можна використовувати в системах опалення, в тому числі і системі «тепла підлога». Деякі вважають, що циркуляційний насос — це не дуже важлива частина системи опалення на дачі. Але якщо всі встановлять такі енергозберігаючі агрегати, то відразу можна буде оцінити кількість зекономленої електроенергії.
 
Читати також: