Як зробити пуф із платикових пляшок

Пуфік — це оригінальний елемент дитячої, передпокою або спальні. На протязі сторіч даний предмет меблів змінював форму і конструкцію, тому сьогодні можна зустріти навіть безкаркасні моделі. Вартість звичайного пуфика становить від 20 до 400 доларів, і залежить від моделі, матеріалів оббивки і виробника. У цій статті хочемо розповісти, як зробити недорогий і міцний пуф своїми руками, яким зможуть користуватися не тільки дорослі, а й діти.

Матеріали для пуфика з пляшок:

— Однакові пластикові пляшки — 32 штуки;
— Тканина;
— Скотч;
— Синтепон або поролон;
— Клейовий пістолет;
— Декоративна фурнітура або стрічки;
— швейна машинка;
— Блискавка.

Читати також:
Як зробити пуф з покришки фанери та мотузки
Як зробити журнальний столик з дерева своїми руками

Майстер-клас виготовлення пуфика своїми руками

{PAGEBREAK}

1. Щоб пуфик був більш зручним і довговічним, необхідно з пляшок зробити спеціальні конструкції. Для цього відрізаємо від кожної пляшки 1/3 від горлечка, цю частина перевертаємо і вставляємо в решту пляшки.
2. Робимо такі заготовки з усіх пляшок і місця з\’єднання скріплюємо скотчем або малярською стрічкою.

Як зробити пуф із платикових пляшок

3. Найкраще ці видозмінені пляшки з\’єднувати не в цілу конструкцію по формі пуфа, а по 2 штуки. Після цього з\’єднуємо їх в квадрат 4 × 4 пляшки і закріплюємо конструкцію міцно скотчем, щоб уникнути випадання або зсуву окремих частин.
4. Тепер виміряйте боки пуфа. Розміри для кожної сторони перенесіть на тканину і виріжте шість квадратних або прямокутних відрізків, залежно від форми пуфика який отримався.

Як зробити пуф із платикових пляшок

5. Відрізки зшийте між собою і з одного боку ушийте блискавку.
6. Застеліть поролоном або синтепоном дно і сидіння вироби. Тепер на пуф з пляшок надягаємо пошитий чохол.

Як зробити пуф із платикових пляшок

7. Закрийте блискавку і приступіть до декорування. Зі стрічок або відрізків шовкової тканини можна зробити красиві трояндочки. Склейте кінці клейовим пістолетом і приклейте до пуфик.

Як зробити пуф із платикових пляшок

Не обов\’язково робити пуф квадратної або прямокутної форми, можна сконструювати циліндр з круглим або овальним сидінням. Прикрасити готовий виріб кожен може на свій смак, підбираючи не тільки декоративні прикраси, але і колірну гаму тканини. Оригінально виглядатимуть чохли, в\’язані гачком або скомбіновані з клаптиків.