Як зробити пуф з покришки фанери та мотузки

Вітаємо Вас на сайті поробок і рукоділля. Сьогодні ми опишемо, як власноруч створити креативний пуф з автомобільної шини, товстої мотузки і фанери.

Ідея дуже проста, але в той же час дуже корисна і універсальна: на ньому зручно сидіти, пуф можна використовувати, як журнальний столик.

Ми вже писали, як можна застосовувати автомобільні покришки: створення клумб на дачі, різних виробів для декору ділянки, а в цьому випадку будемо використовувати автопокришки більш практично. Пуф, зроблений таким чином, що може бути корисним не тільки на дачній ділянці, але і в міській квартирі, в кафе, на пікніку.

Як зробити пуф з покришки фанери та мотузки

Для виготовлення пуфа з автопокришки необхідно:

автошина,
товста мотузки,
2 круглих шматки фанери 55 мм,
Тканина для оббивки,
Клєйовий пістолет,
лак,
ножиці,
саморізи

Інструменти: дриль, шуруповерт або викрутка, електролобзик.

Приступимо до виготовлення пуфика

Для початку потрібно підготувати саму покришку, для цього потрібно вимити її і витерти насухо за допомогою ганчірки або дати їй висохнути на сонці.

Як зробити пуф з покришки фанери та мотузки

Далі, готуємо кола фанери, які будуть служити посадковим місцем. Для цього лобзиком вирізаємо коло, за діаметром трохи менше, ніж діаметр шини.

Встановлюємо коло з фанери на покришку і закручуємо 4-5 саморізів по радіусу покришки (шурупи повинні повністю увійти в автопокришку). Для зручності можна попередньо зробити отвори шуруповертом. Такі ж дії робимо, перевернувши покришку на іншу сторону.

Як зробити пуф з покришки фанери та мотузки

Далі приступимо до декорування нашого пуфика за допомогою товстої мотузки. Клейовим пістолетом починаємо кріпити мотузку, починаючи з центру фанерного кола. Далі по спіралі робимо покриття всієї покришки. Дно нашого пуфика не чіпаємо, і залишаємо так як є. Якщо залишився зайвий шматок мотузки, то попросту обрізаємо його.

Як зробити пуф з покришки фанери та мотузки

Можна нанести на вже готовий пуф безбарвний лак, який буде надійно захищати його від забруднень. Тільки наносити його потрібно в кілька шарів, для кращого ефекту. Дочекавшись висихання попереднього шару, наносимо наступний.

Як зробити пуф з покришки фанери та мотузки

Очікуємо повного висихання лаку, можемо використовувати пуф з автопокришки за призначенням. А користуючись фантазією, призначень йому можна придумати дуже багато.