Як зробити дзеркало своїми руками з пластикових ложок

Дзеркало — це важливий предмет декору в будь-якому приміщенні. Даний предмет меблів міцно увійшов в інтер\’єри ванної, передпокоїв, спальні і вітальні, так як він не тільки виконує роль прикраси стіни, але і стає невід\’ємним аксесуаром для щоденного використання. Купити дзеркало в готовій дерев\’яній або пластиковій рамі може бути дорого, тому ми в цій статті розповімо вам, як зробити оправу з одноразових пластикових ложок самостійно. Таким способом можна прикрасити не тільки нове дзеркало, а й відреставрувати старе. Саморобка з одноразового посуду — це економічний варіант привнести щось нове і оригінальне в інтер\’єр.

Як зробити дзеркало своїми руками з пластикових ложок

Матеріали для виготовлення декоративного дзеркала:

— Пластикові ложки;
— ДСП;
— Дзеркало;
— Фарба з балончика;
— акрилова фарба;
— Пензлик;
— Клей

Саморобка з посуду для будинку своїми руками — дзеркало з ложок

1) З шматка фанери необхідно випиляти коло, яке за розміром відповідає дзеркалу.

2) Акуратно відламати всі ніжки від пластикових ложок.

Як зробити дзеркало своїми руками з пластикових ложок

{PAGEBREAK}
3) Починаємо приклеювати ложки до ДСП по колу із зовнішнього краю. Залишайте між приклеєними ложками в одному ряду пусту відстань, рівну одній ложці.

4) Другий ряд приклеюємо якраз в проміжки, тобто в шаховому порядку. Приклеюйте ложки з невеликим нахлестом на попередній ряд, щоб вони не стирчали.

5) Заповніть таким чином весь круг з ДСП. Під час приклеювання добре притискайте ложки, щоб потім вони не відпали.

Читати також:
Як зробити крісло своїми руками
Як зробити віяло своїми руками

6) Дочекайтеся, поки клей висохне.

Як зробити дзеркало своїми руками з пластикових ложок

7) аерозольною фарбою рівномірно покрийте поверхню ложок. Підберіть колір фарби, відповідно до вашого інтер\’єру. Додатково акриловими фарбами можна зробити перехід від темного відтінку до світлого або навпаки.

8) Коли рамка висохне, прикріплюємо дзеркало з тильного боку за допомогою клею.

Як зробити дзеркало своїми руками з пластикових ложок

{PAGEBREAK}
Оригінальне декоративне дзеркало готово! Його можна повісити в дитячій кімнаті або в передпокої. Не обов\’язково робити широке коло з ДСП, все залежить від ваших дизайнерських ідей і здібностей. Одноразовий посуд має безліч переваг: не б\’ється, виглядає майже як звичайна і може використовуватися в якості матеріалу для виробів.

Зробити раму для дзеркала ви можете не тільки з пластикових ложок, а й з вилок або одноразових стаканчиків. Своїми руками можна зробити безліч корисних речей, а також подарувати друге життя старим або використаним предметам.