Ялинкові кулі з ниток майстер клас

Ось на порозі Новий рік. Дивовижне свято для всього сімейства. Скоро в дім прийде і головна запашна красуня, основний атрибут Нового року — ялинка. Пухнасті голки можна прикрасити різними іграшками та гірляндами. Але як же буде приємно зробити прикрасу своїми руками. А якщо ще залучити до цього заняття дитину, то результат перевершить всі очікування. Спробуйте зробити оригінальні кульки з ниток. Ця поробка дуже проста у виготовленні і не зажадає довгих приготувань або дорогих матеріалів. А ще тут присутній величезний простір для творчості. Ну що, почнемо?

Ялинкові кулі з ниток майстер клас

Для виготовлення кулі з ниток Вам знадобиться:

— Звичайні повітряні кульки, чим простіше, тим краще.
— Нитки. Ви можете використовувати абсолютно будь-які нитки, наявні в господарстві. Тільки для мініатюрного вироби краще буде використовувати нитки тонше. І ще не беріть нитки, матеріал яких не зможе просочитися клеєм.
— Клей ПВА. Зверніть увагу, що використовувати слід, тільки цей клей. Оскільки силікатний з часом перетворитися на пісок і осиплеться.
{PAGEBREAK}

Ялинкові кулі з ниток майстер клас

Почнемо робити нашу ялинкову кульку з ниток своїми руками:

Читати також: Як зробити новорічні ялинкові іграшки самому

Надуваємо кульки. Важливо щоб вибрані вами кулі були круглі за своєю формою. Грушоподібні або будь-яка інша форма не підійде. Кульку надуваємо рівно настільки, яку величину новорічної іграшки ви плануєте.

Ялинкові кулі з ниток майстер клас

Клей ПВА розводимо водою приблизно 1: 1. Якщо сумніваєтеся в якості обраного вами клею зупиніться на консистенції одна частина води на 2 частини клею.

Ялинкові кулі з ниток майстер клас

Замочіть нитки. Їх можна залишити в розчині з клею на пару хвилин.
Обмотайте нитками кульку навхрест.
Чекаємо до повного висихання і «здерев\’яніння» ниток. Цей процес може зайняти від 12 до 24 годин. Залежно від того скільки шарів ниток ви поклали на кульку.
Витягуємо кульку. Просто проколюємо її голкою і акуратно дістаємо з поробки.

Ялинкові кулі з ниток майстер клас

{PAGEBREAK}
Ось і все готово. Вам тільки потрібно закріпити додаткову петлю для кріплення або додати, обраний на ваш розсуд, декор. А, може, ви, взагалі, задумали зробити вазу з ниток і наповнити її запашними мандаринками і подати до новорічного столу? Все у ваших руках, політ вашої фантазії нічим не обмежений. Веселого Нового року!