Як зробити ялинку із сизалю

Мініатюри чудово виглядають практично у всіх інтер\’єрах. І їх приємно отримувати в подарунок. Тому маленька ялинка стане чудовою прикрасою або подарунком, та ще й привід такий урочистий мається — Новий рік. І крім того вироби, вироблені своїми руками, цінуються завжди дуже дорого.

Як зробити ялинку із сизалю

Отже, приступимо до виготовлення ялинки. Що нам знадобиться:

1. Полотно сизалю зеленого кольору для стандартного варіанту або на ваш вибір.
2. Дерев\’яна довга шпажка.
3. Кірок від пляшки.
4. Монетка або подібна за розміром і вагою деталь.
5. Клаптик тканини, бажано з натурального волокна.
6. Клей або клейовий пістолет.
7. Намистини або інші декоративні елементи для прикраси ялинки.
8. Нитка з голкою.
9. Ножиці.
10. Лінійка.
11. Ніж.

Ялинка з сизалю своїми руками, майстер — клас

{PAGEBREAK}
Виготовляти ялиночку почнемо з пенька. Для його виготовлення беремо кірок від пляшки і розрізаємо його ножем навпіл. Клейовим пістолетом або будь-яким іншим швидковисихаючим клеєм до нижньої частини зрізаного кірка приклеюємо монету або будь-яку іншу деталь, яка додасть майбутній конструкції тяжкості і стійкості.

Як зробити ялинку із сизалю

З іншого боку, проробляємо отвір для шпажки. Для надійності капніть туди пару крапель клею, щоб зміцнити конструкцію. Як ви могли здогадатися, шпажка буде грати роль стовбура майбутньої ялинки. Висоту свого деревця ви можете визначити на даному етапі. Це залишається на ваш смак. Просто укоротіть шпажку. Майбутній стовбур поглиблюємо в кірок приблизно на один сантиметр і не забуваємо зміцнити клеєм.

Як зробити ялинку із сизалю

Читати також: Як зробити ялинку з фетру

Пеньок ви можете залишити як є або задекорувати його. Для цього візьміть шматок, обраної вами, тканини і за допомогою циркуля позначте коло. Її діаметр повинен дорівнювати діаметру кірка плюс висота кірка і додайте ще сантиметр для стяжки. Вирізаємо коло. Край вирізаної тканини збираємо на голку з ниткою в «гармошку». Розміщуємо заготовку пня в центр кола і стягуємо нитку. Фіксуємо вузлом. Надлишки нитки можна попросту обрізати або зав\’язати в бант додавши намистини на кінці.

Як зробити ялинку із сизалю

Після оформлення пня і стовбура впевнено беремося за крону новорічної красуні. Полотно сизалю за допомогою лінійки поділяємо на смужки.

Як зробити ялинку із сизалю

{PAGEBREAK}
Ширину цих смуг краще робити різною. Оскільки внизу ялина більш широка, а до вершини звужується на манер конуса. Кожну зі смужок ділимо на трикутники. Які сортуємо за розміром.

Як зробити ялинку із сизалю

Після цього починаємо збирати кроно дерева. Першими варто нанизати найбільші трикутники. Обов\’язково стежте щоб трикутники з сизалю лягали щільно і вершини були розгорнуті в різні боки. Це додасть ялинці більшого об\’єму. Закінчувати крону доцільно маленькими трикутниками, а на вершину приклейте намистину або іншу задуману вами прикрасу. По всій кроні теж можна розмістити намистини, це додасть вашій ялинці нарядності.

Як зробити ялинку із сизалю

От і все ваша маленька новорічна ялинка з сизалю готова. Щасливого Нового року і дивіться більше корисних виробів на сайті!