Як зробити квітку з блискавки від одягу своїми руками

Хто б міг подумати, що з такого матеріалу, як блискавка може вийти оригінальна прикраса, декоративний елемент і подарунок близькій людині. Що тільки не використовують любителі hand-made, щоб зробити незвичайну річ, витратити мінімум коштів і при цьому здивувати оточуючих! Блискавка ідеально підходить для такої мети, адже її можна придбати в будь-якому магазині швейної фурнітури. Особливою популярністю користуються квіти з блискавок. Застосування цієї витівки знайти дуже просто. Така квітка ідеально підійде для прикраси вашого светра, а також сумочки. Цей аксесуар буде виглядати дуже багато і елегантно і стати головним елементом нової зачіски. З допомогою набору таких квіток можна навіть зробити джинсовий букет. Загалом, як би ви не використовували зроблену своїми руками квітку з блискавки, вона буде виглядати незвично і креативно!

Як зробити квітку з блискавки від одягу своїми руками

Що потрібно для виготовлення квітки з блискавки?

— блискавка;
— нитки;
— голка;
— ножиці;
— клей.

Як зробити квітку з блискавки від одягу своїми руками

Зробити квітку з блискавки можна двома основними способами:

1 Спосіб:

Для виробу за цим способом вам знадобиться не ціла блискавка, а її половинка. Перед початком роботи необхідно розстебнути блискавку і відрізати одну її частину. Тепер край блискавки звертаємо по колу і пришиваємо до кінця цього відрізка. Нитка не відрізається, вона використовується при подальшому згортанні за тим же принципом. Далі необхідно згорнути блискавку так, щоб вийшов знак «нескінченності». Продовжуємо з\’єднувати інші «пелюстки» квітки і акуратно пришити їх ниткою. Якщо зорово уявляти собі квітку, то легше за заданим принципом з\’єднувати частини блискавки. Коли всі пелюстки готові, можна приступати до обробки серединки, не відрізаючи жодну частину блискавки, а просто повертаючи її по спіралі.

Як зробити квітку з блискавки від одягу своїми руками

2 Спосіб:

У цьому варіанті використовується повна змійка довжиною 50 см, причому не відрізається навіть бігунок. Вам необхідно просто розтягнути основу, але не до кінця, і відразу ж сформувати дві пелюстки, які зшивають ниткою кольору самого виробу. Бігунок виявляється внизу квітки, ніби він є стеблом. За таким принципом згортаються інші пелюстки, накладаючись один на одного і створюючи ефект 3D.

Як зробити квітку з блискавки від одягу своїми руками

Навчившись робити базові квіти, ви можете далі експериментувати створюючи різнокольорові, оригінальні, пишні та незвичайні квіти і збираючи їх в незвичайні і феєричні букети.