Як зробити квіти з фатину своїми руками

Протягом століть квіти прикрашали будинки і підносили на урочистих заходах. У сучасному суспільстві останнім часом все більше цінується довговічність і практичність подарунків, тому багато хто перестали дарувати живі квіти. Незважаючи на це, кожній мамі приємно отримати красивий букет від чоловіка і дитини. У цій статті ми вирішили показати, як можна зробити квіти з фатину, які стануть відмінним подарунком для мами. Квітку можна використовувати в якості сувеніра, прикраси одягу чи зачіски, а також для створення красивого букета.
 
 

 Матеріали для виготовлення квітів з фатину:

-фатин;
-тонкий папір:
-ножиці;
-нитки;
-намистини, бісер, стрази.

Перейдемо до виконання робіт своїми руками:

1) З фатину необхідно вирізати 2 однакових прямокутника. Для великої квітки можна взяти за основу розмір 40×25 см, а для кількох маленьких – в 2-3 рази менше. З паперу вирізаємо такі ж 4 прямокутника.

Як зробити квіти з фатину своїми руками

2) Щоб виріб вийшов більш яскравим, використовуйте різнокольорові шматочки фатину та паперу.

3) Складаємо деталі таким чином, щоб фатин був зверху, а папір – знизу.

4) Тепер потрібно скласти гармошку з кроком в 2 см. Паперові шари допоможуть зробити гармошку рівною і притиснуть фатин.

Як зробити квіти з фатину своїми руками

5) Отриману гармошку складаємо навпіл, центр обв\’язуємо ниткою. Тепер майбутній квітці надайте оригінальну форму, надрізаючи ножицями краї. Або просто зрізайте куточки на кожному нахилі.

6) Залишилося акуратно розправити всі шари фатину, а потім і шари паперу, надаючи останній форму пелюсток.

7) Існує і інший спосіб виготовлення квітки з фатину. Для цього знадобляться залишки тканини, або наріжте вузькі смужки з цілого шматка фатину. Кожен відрізок намотуємо на руку і акуратно знімаємо. В середині пов\’язуємо ниткою або стрічкою. Кінці прорізаємо ножицями і распушуємо. Вийшов бантик з фатину. Для виготовлення квітки потрібні 2 такі заготовки. Їх необхідно зшити хрест-навхрест. Серцевину прикрашаємо бісером або намистинами.

Як зробити квіти з фатину своїми руками

Фатин дуже добре тримає форму, тому з ним зручно працювати. Деталі краще зшивати, так як клей їх погано приклеює. Якщо хочете зробити квіткову аплікацію, використовуйте фатин і фетр. Проявляючи фантазію і використовуючи звичайні матеріали можна зробити гарний букет для мами. Подарунок від дитини, зроблений своїми руками, набагато цінніший дорогих сувенірів і прикрас.