Як зробити гламелію своїми руками

Гламелія — ​​це дивовижна квітка, яка не існує в природі, але її може створити будь-який флорист. Вперше її почали робити з пелюсток гладіолуса і камелії, звідси пішла і незвичайна назва квітки. Техніка виготовлення гламелії полягає в кріпленні пелюсток в одну велику квітку. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити гламелію своїми руками з атласних стрічок.

Матеріали:

— Пінопластова куля, діаметром 6 см;

— Палички для суші;

— Тейп-стрічка;

— атласні стрічки;

— Клейовий пістолет.

Майстер-клас гламелія зі стрічок

Гламелія може стати оригінальною квіткою для нареченої і не зрівняється по вишуканості та оригінальності ні з одним букетом. З\’явився цей букет вперше у Великобританії близько 100 років тому і сьогодні він користується великою популярністю. Гламелія може бути будь-якої форми і кольору, головне щоб вона відповідала смакам і уподобанням нареченої.

Як зробити гламелію своїми руками

Щоб квітка була закріплена на міцній основі, вам потрібно буде підготувати для неї стебла. Для цього візьміть палички для суші, обмотайте їх тейп-стрічкою і потім зв\’яжіть разом атласною стрічкою.

Візьміть кулю з пінопласту і розріжте її навпіл. Щоб прикріпити цю половину кулі до підготовлених стебел, вам потрібно буде виколупати в центрі коло отвір в пінопласті, залити туди гарячий клей і прикріпити до стебла. При цьому приклеювати стебла потрібно під кутом близько 45 градусів.

Тепер можна приступити до підготовки пелюсток. Для цього візьміть стрічки трьох відтінків і наріжте їх на відрізки довжиною 5,6 і 7 см. З кожного відрізка потрібно буде зробити пелюстки, при цьому у вас має бути близько 20 маленьких пелюсток, приблизно 25 середніх і приблизно 80 найбільших.

За допомогою свічки обпалюйте краї пелюсток і надавайте їм форму. Після такої підготовки пелюстки можна буде приклеювати до кулі, починаючи з центру. Напівкулю потрібно повністю обклеїти пелюстками.

Як зробити гламелію своїми руками

Виріжте кілька зелених пелюсток зі стрічки і надайте їм форму. Зробити це теж можна за допомогою полум\’я свічки. Їх потрібно буде приклеїти біля стебел біля основи квітки. Додатково можете прикрасити квітку намистинами. Гламелія готова!

Якщо вам складно уявити, як виглядає гламелія, дивіться фото. Сподіваємося, що опис майстер-класу цієї квітки допоможе вам зробити гарний букет для нареченої. Своїми руками ви можете творити справжні шедеври. Пам\’ятайте, що квіти своїми руками — незабутній подарунок.