Як зробити букет квітів з полимерної глини

Полімерна глина – дивовижний матеріал, який відрізняється хорошою пластичністю і по вигляду нагадує пластилін. Винайдена вона була в Німеччині в 1930 році дівчиною Фіфі Ребиндер для виготовлення ляльок. Довгий час рецепт цієї речовини зберігався в секреті, але вже в 60-х роках формула була продана Эберхарду Фаберу. Він удосконалив її і пустив у виробництво по всьому світу. Сьогодні вироби і квіти з полімерної глини набувають все більшу популярність. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити заготовки квітів для букета з полімерної глини.

Як зробити букет квітів з полимерної глини

Матеріали для букет з полімерної глини:

— для квітів найкраще підійде світла глина;
— скляна дошка;
— канцелярський ніж;
— скляна або керамічна скалка (можна скористатися машинкою для розкачування полімерної глини);
— пензлики для малювання;
— зубочистки;
— декоративні предмети (намистини, стрічки, фатин).

Як зробити букет квітів з полимерної глини

Етапи робіт з полімерною глиною:

1. Перед початком ліплення дуже важливо перетворити глину в однорідну масу. Для цього розминають її по частинах, а потім об\’єднують цілий шматок.

2. Щоб уникнути відбитків пальців на готовому виробі, рекомендуємо працювати в рукавичках.

3. Для виготовлення троянди потрібно розкачати з глини ковбаску і розділити її на 9 різних за обсягом частин. З отриманих шматочків скачуємо кульки, які потім стануть пелюстками квітки.

4. Кульку беремо в одну руку, а пальцями іншої руки натискаємо в центр долоні для того, щоб шар став круглим і плоским. Так робимо з усіма 9 кульками.

5. Першу пелюстку скручуємо в конічну трубочку – це буде середина квітки. Потім прикріплюємо дрібні пелюстки, а потім великі по колу. Троянда готова. Її можна використовувати в якості елемента букета або для виготовлення прикрас.

6. Якщо дуже тонко розкачати глину, а потім вирізати канцелярським ножем пелюстки, вийде лілія. Ребристий контур можна зробити зубочисткою, а акварельною фарбою зобразити крапочки, які притаманні тигровій лілії.

7. Квіти різного виду і форми з допомогою дроту, стрічок і намистин після цього збирають в красиві букети з полімерної глини.

Як зробити букет квітів з полимерної глини

Як зробити букет квітів з полимерної глини

Удосконалюючись у мистецтві створення квітів з полімерної глини, ви без труднощів надалі зможете збирати букети, робити бутон\’єрки та ікебани. Квіти, над якими не владний час, стануть чудовим подарунком і прикрасою інтер\’єру.