Як продовжити життя квітів

Напевно, любов до квітів закладена у жінок в генетиці. Але ще більше ми любимо, коли нам їх дарують чоловіки. Хоч як прикро буває деколи від того, що красивий букет вже через кілька днів втрачає свою красу і аромат. Сьогодні ми розповімо, як оживити ваші квіти і продовжити їхнє життя.

КРОК 1
Купіть засіб для квітів

Мабуть, самий дієвий спосіб продовжити життя своєму букету — використовувати квітковий консервант. Для цього вам потрібно буде купити його у квітковому магазині, а також підготувати вазу і гострий ніж або ножиці. Коли все буде готово, спочатку приблизно на половину заповніть вазу теплою водою і додайте туди консервант, після чого під проточною теплою водою відріжте ножем стебло кожної квітки під кутом 45 градусів, зовсім видаліть пелюстки внизу стебла і поставте квіти у вазу. На першу годину вазу потрібно помістити в темне місце. Потім ви можете її переставити на свій розсуд, проте пам\’ятайте про те, що на вазу не повинні потрапляти прямі сонячні промені. Воду потрібно міняти кожні два-три дні, додаючи в неї невелику кількість консерванту.

КРОК 2
Скористайтеся миючими засобами
{PAGEBREAK}
Якщо квіткового консерванту у вас немає, а букет є, можете скористатися прохолодною водою і миючим засобом для посуду. Для цього додайте столову ложку миючого засобу у вазу з прохолодною водою і повторіть дії, описані в попередньому пункті.

КРОК 3
Кожен день діставайте квіти

Для того, щоб квіти стояли якомога довше, їх потрібно щодня з вази діставати, а саму вазу спочатку промивати миючим засобом, потім знову наповнювати теплою водою з додаванням квіткового консерванту або прохолодною з додаванням миючого засобу. А перш ніж ставити квіти назад у вазу, знову зріжте ще один сантиметр стебла під 45-градусним кутом.

КРОК 4
Підбираємо правильні умови зберігання

Тепер трохи скажімо про правильні умови зберігання квітів. Так, плануючи зберігати квіти обгорнутими, стебла їх все одно потрібно спочатку розгорнути, а потім вже ставити у вазу в темне прохолодне місце. До того ж, до того, як поставити квіти у вазу, зберігати їх бажано при температурі мінус три градуси. Не забувайте про те, що букет не можна зберігати в зоні попадання прямого сонячного світла, поруч з відкритими овочами та фруктами, а також біля вентиляції та опалювальних приладів.

Користуючись нашими нескладними порадами, ви зможете зробити свої швидко в\’янучі букети старожилами вашого будинку. Погодьтеся, часом достатньо одного погляду, одного швидкоминучого запаху улюблених квітів, щоб відчути себе щасливою. А про те, скільки жіночих сердець вони підкорили, я взагалі мовчу.